Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. Wyświetlanie wyróżnionych produktów na stronie głównej

  Aktualnie warianty składają się z produktów głównego i jego różnych odmian. Po planowanej w przyszłości przebudowie zarządzanie jak i tworzenie wariantów gruntownie się zmieni.
 3. Dodatek Paczkomaty - wolne działanie

  Dzień dobry, zapewne przyczyną jest liczba paczkomatów, które się ładują. Czy po zawężeniu wyników do wybranego miasta problem w dalszych ciągu się powtarza? Prośbę o optymalizację ładowania podstrony paczkomatów przekażę do działu technicznego.
 4. Mały pensjonat w górach

  bardzo fajny pomysł, co prawda pensjonatów w górach jest wiele, ale turystów wciąż przybywa, wiec popyt nie zmaleje wiem, że nie zaczniesz od dużego pensjonatu, ale w czasem zastanów isę nad wprowadzeniem programu RH2 - https://www.gip.com.pl/systemy-hotelowe-i-gastronomiczne/hotele/ Przydatny program do rezerwacji hotelowych, z tym systemem łatwo można zorganizować pracę pensjonatu (a będziesz mieć wiele na głowie, to pewne przy prowadzeniu własnego pensjonatu :D)
 5. Na stronie głównej można wyświetlić produkty: w promocji, polecany, produkt dnia. Nie można jednak wyświetlić w ten sposób wariantu produktu.. Przy produktach np. na wagę gdzie to waga jest wariantem produktu tracimy możliwość promocji.
 6. Dzień dobry Dodatek paczkomaty strasznie zwolnił, potrafi wisieć jak na screenie poniżej 30 sek. a czasem 90 sek. nie wczytując mapy.
 7. usługi kurierskie

  myślę że jak większość osób w tym ja zwracam uwagę na to by były to małe koszt i żeby przesyłka była na czas, ja wysyłam paczki kurierskie niestandardowe , więc cena ma tu dla mnie naprawdę spore znaczenie. Paczki zawsze mam terminowo odbierane i dostarczane, jeszcze nie miałem żadnych nieprzyjemności jeżeli chodzi o współprace z pośrednikiem kurierskim.
 8. Allegro - znaczniki html

  Bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z systemu załączając zrzut ekranu z zawartością edytora.
 9. usługi kurierskie

  jakie macie doświadczenia dotyczace usług kurierskich? jestescie zadowoleni? Co decyduje o waszym zadowoleniu badz tez nie zadowoleniu?
 10. Allegro - znaczniki html

  Żaden znacznik HTML nie występuje w opisie Nawet jak daję w opisie samo (test) nawet jak nic nie wpisuje w edytorze daje wystaw i wyskakuje: Opis oferty zawiera niedozwolone tagi HTML. Dozwolone tagi to <h1>, <h2>, <p>, <ul>, <ol>, <li> oraz <b> Nie wspominam już o dodaniu całego opisu przez (wstaw opis prod.).
 11. Problemy z wyświetlaniem banerów z dodatku Slider w szablonie Futuna

  Rozmiar banera zależny jest od używanego szablonu. Zalecane rozmiary banerów dla wszystkich szablonów znajdzie Pan na stronie pomocy: https://pomoc.pasejo.pl/-roznice-pomiedzy-szablonami
 12. Można by dodać opcję do szybkiej zmiany cen dla poszczególnych wariantów produktów i dla samego produktu w miejscu jak na zrzucie poniżej. Tak samo można by zmienić tytuł. Gdy musimy zmienić kilka cen w kilku produktach trzeba się sporo na klikać.
 13. Wysyłka - wybór adresu nadawcy

  Dzień dobry Panie Jakubie, w kwestii rozwoju systemu Pasejo.pl to oczywiście w przyszłości będziemy wdrażać nowe rozwiązania oraz optymalizować obecne, jednak na ten moment nasze prace skupione są w kierunku dostosowania systemu wFirma.pl pod kątem urządzeń mobilnych. Taka decyzja spowodowana jest głównie licznymi zgłoszeniami naszych klientów odnośnie potrzeby posiadania systemu do księgowości, który będzie responsywny. Cenimy sobie wszystkie propozycje, jak można dostrzec na przykładzie planowania dostosowania wFirma.pl pod widoki mobilne, jednak ich wdrażanie to proces czasochłonny, a przy tym złożony. Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość. Pragniemy dodać, że wFirma.pl stanowi produkt główny, w ramach którego udostępniamy dodatkowe rozwiązania, które mają stanowić wsparcie w sprzedaży dla naszych klientów, czyli m.in. Pasejo.pl. Udostępniana przez nas platforma e-commerce Pasejo.pl jest bezpłatnym dodatkiem do systemu wFirma.pl i jest w fazie beta. Status wersji beta oznacza to, że znajduje się w fazie rozwojowej. Natomiast jeśli chciałby Pan przekazać prowadzenie swojej księgowości do biura rachunkowego to w tym celu udostępniamy platformę MojeBiuro24.pl, w ramach której wybrane biuro poprowadzi księgowość Pana firmy. Lista biur korzystających z serwisu MojeBiuro24 znajduje się w katalogu: https://mojebiuro24.pl/katalog-biur-rachunkowych. W przypadku podjęcia decyzji o przekazaniu prowadzenia księgowości do wybranego biura korzystającego z oprogramowania MojeBiuro24.pl zachowuje Pan możliwość prowadzenia za darmo sklepu internetowego na platformie Pasejo.pl.
 14. Wysyłka - wybór adresu nadawcy

  Niestety od pol roku nic sie nie zadzialo w zakresie mojej sugestii. Ogolnie rozwazalem wynajmem ksiegowej, ale zostalem z powodu sklepu. Jak ta platforma dalej bedzie tak slabo sie rozwijac to trzeba bedzie sie jednak zmigrowac na cos innego bardziej zaawansowanego.
 15. Aktualizacja systemu (wersja 17.5) - 31.10.2017

  Szkoda, że to forum jest prawie martwe.. wiele pytań - mało odpowiedzi.
 16. Jak usunąć klienta?

  W dobie RODO pasowało by to szybko ogarnąć.
 17. Brak słowa "NIP:" przy wystawianiu faktury

  Dziękuję za zgłoszenie problemu. Przekazuję sprawę do działu technicznego w celu analizy błędu.
 18. DHL i inni

  Po rozmowie z apaczką wynika iż tylko od strony pasejo potrzeba dobrych chęci do udostępnienia dodatkowych kurierów z oferty apaczki w tym paczkomatów.
 19. Przy generowaniu faktury z systemu Pasejo do wFirma.pl nie jest chyba przesyłana informacja, że nr NIP klienta sklepu to jest NIP i na fakturze zaznaczana jest opjca "inny". Skutkuje to tym, że na wydruku brakuje zwrotu "NIP:" przed numerem NIP w danych klienta - nabywcy.
 20. Jaki rozmiar powinien mieć baner (slajd)?
 21. DHL i inni

  Istnieje możliwość rozszerzania integracji z Apaczką o dodatkowych kurierów przez nich oferowanych? W tej chwili np. jeśli chodzi o paczkomaty można korzystać tylko z rozwiązania inpostu,. jest to o tyle utrudnione na chwilę obecną że jeśli nie korzystamy z bezpośredniej umowy to nie możemy przez system pasejo wysłać numeru śledzenia do kupującego.
 22. Allegro - znaczniki html

  Proszę o informację czy w edytorze tekstowym występują jakiekolwiek znaczniki HTML?
 23. Allegro - znaczniki html

  U mnie niestety nie działa w żaden sposób nie da się wystawić żadnej aukcji przez pasejo problem ze znacznikami.
 24. Aktualizacja systemu (wersja 17.5) - 31.10.2017

  Witam, kiedy planujecie kolejną aktualizację? Może pochwalilibyście się listą planowanych zmian Nie mogę się doczekać kliku proponowanych w innych postach udogodnień...
 25. Błędy w sitemap.xml - temat zbiorczy

  Dziękujemy za zgłoszenie. Poprawka znajduje się już w kolejce prac i zostanie wdrożona jak najszybciej.
 26. W części linków w sitemap są błędy przy generowaniu linków. Brakuje ukośników.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×