Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Allegro - znaczniki html

  Bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z systemu załączając zrzut ekranu z zawartością edytora.
 3. Ostatni tydzień
 4. usługi kurierskie

  jakie macie doświadczenia dotyczace usług kurierskich? jestescie zadowoleni? Co decyduje o waszym zadowoleniu badz tez nie zadowoleniu?
 5. Wcześniej
 6. Allegro - znaczniki html

  Żaden znacznik HTML nie występuje w opisie Nawet jak daję w opisie samo (test) nawet jak nic nie wpisuje w edytorze daje wystaw i wyskakuje: Opis oferty zawiera niedozwolone tagi HTML. Dozwolone tagi to <h1>, <h2>, <p>, <ul>, <ol>, <li> oraz <b> Nie wspominam już o dodaniu całego opisu przez (wstaw opis prod.).
 7. Problemy z wyświetlaniem banerów z dodatku Slider w szablonie Futuna

  Rozmiar banera zależny jest od używanego szablonu. Zalecane rozmiary banerów dla wszystkich szablonów znajdzie Pan na stronie pomocy: https://pomoc.pasejo.pl/-roznice-pomiedzy-szablonami
 8. Można by dodać opcję do szybkiej zmiany cen dla poszczególnych wariantów produktów i dla samego produktu w miejscu jak na zrzucie poniżej. Tak samo można by zmienić tytuł. Gdy musimy zmienić kilka cen w kilku produktach trzeba się sporo na klikać.
 9. Wysyłka - wybór adresu nadawcy

  Dzień dobry Panie Jakubie, w kwestii rozwoju systemu Pasejo.pl to oczywiście w przyszłości będziemy wdrażać nowe rozwiązania oraz optymalizować obecne, jednak na ten moment nasze prace skupione są w kierunku dostosowania systemu wFirma.pl pod kątem urządzeń mobilnych. Taka decyzja spowodowana jest głównie licznymi zgłoszeniami naszych klientów odnośnie potrzeby posiadania systemu do księgowości, który będzie responsywny. Cenimy sobie wszystkie propozycje, jak można dostrzec na przykładzie planowania dostosowania wFirma.pl pod widoki mobilne, jednak ich wdrażanie to proces czasochłonny, a przy tym złożony. Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość. Pragniemy dodać, że wFirma.pl stanowi produkt główny, w ramach którego udostępniamy dodatkowe rozwiązania, które mają stanowić wsparcie w sprzedaży dla naszych klientów, czyli m.in. Pasejo.pl. Udostępniana przez nas platforma e-commerce Pasejo.pl jest bezpłatnym dodatkiem do systemu wFirma.pl i jest w fazie beta. Status wersji beta oznacza to, że znajduje się w fazie rozwojowej. Natomiast jeśli chciałby Pan przekazać prowadzenie swojej księgowości do biura rachunkowego to w tym celu udostępniamy platformę MojeBiuro24.pl, w ramach której wybrane biuro poprowadzi księgowość Pana firmy. Lista biur korzystających z serwisu MojeBiuro24 znajduje się w katalogu: https://mojebiuro24.pl/katalog-biur-rachunkowych. W przypadku podjęcia decyzji o przekazaniu prowadzenia księgowości do wybranego biura korzystającego z oprogramowania MojeBiuro24.pl zachowuje Pan możliwość prowadzenia za darmo sklepu internetowego na platformie Pasejo.pl.
 10. Wysyłka - wybór adresu nadawcy

  Niestety od pol roku nic sie nie zadzialo w zakresie mojej sugestii. Ogolnie rozwazalem wynajmem ksiegowej, ale zostalem z powodu sklepu. Jak ta platforma dalej bedzie tak slabo sie rozwijac to trzeba bedzie sie jednak zmigrowac na cos innego bardziej zaawansowanego.
 11. Aktualizacja systemu (wersja 17.5) - 31.10.2017

  Szkoda, że to forum jest prawie martwe.. wiele pytań - mało odpowiedzi.
 12. Jak usunąć klienta?

  W dobie RODO pasowało by to szybko ogarnąć.
 13. Brak słowa "NIP:" przy wystawianiu faktury

  Dziękuję za zgłoszenie problemu. Przekazuję sprawę do działu technicznego w celu analizy błędu.
 14. DHL i inni

  Po rozmowie z apaczką wynika iż tylko od strony pasejo potrzeba dobrych chęci do udostępnienia dodatkowych kurierów z oferty apaczki w tym paczkomatów.
 15. Przy generowaniu faktury z systemu Pasejo do wFirma.pl nie jest chyba przesyłana informacja, że nr NIP klienta sklepu to jest NIP i na fakturze zaznaczana jest opjca "inny". Skutkuje to tym, że na wydruku brakuje zwrotu "NIP:" przed numerem NIP w danych klienta - nabywcy.
 16. Jaki rozmiar powinien mieć baner (slajd)?
 17. DHL i inni

  Istnieje możliwość rozszerzania integracji z Apaczką o dodatkowych kurierów przez nich oferowanych? W tej chwili np. jeśli chodzi o paczkomaty można korzystać tylko z rozwiązania inpostu,. jest to o tyle utrudnione na chwilę obecną że jeśli nie korzystamy z bezpośredniej umowy to nie możemy przez system pasejo wysłać numeru śledzenia do kupującego.
 18. Allegro - znaczniki html

  Proszę o informację czy w edytorze tekstowym występują jakiekolwiek znaczniki HTML?
 19. Allegro - znaczniki html

  U mnie niestety nie działa w żaden sposób nie da się wystawić żadnej aukcji przez pasejo problem ze znacznikami.
 20. Aktualizacja systemu (wersja 17.5) - 31.10.2017

  Witam, kiedy planujecie kolejną aktualizację? Może pochwalilibyście się listą planowanych zmian Nie mogę się doczekać kliku proponowanych w innych postach udogodnień...
 21. Błędy w sitemap.xml - temat zbiorczy

  Dziękujemy za zgłoszenie. Poprawka znajduje się już w kolejce prac i zostanie wdrożona jak najszybciej.
 22. W części linków w sitemap są błędy przy generowaniu linków. Brakuje ukośników.
 23. Zaawansowane opcje klientów

  Witam, Dziękuję za rozwinięcie powyższej sugestii. Informację od Pana również przekazuję do działu badawczo-rozwojowego w celu analizy. Jeżeli chodzi o przypisywanie ceny wysyłki w zależności od wagi przesyłki, to można utworzyć osobno sposób dostawy pod dany zakres wagowy. Dla przykładu może Pan utworzyć 3 sposoby dostawy i ustawić im minimalną i maksymalną wagę zamówienia oraz koszt dostawy dla każdego z osobna. Dzięki temu sposób dostawy przesyłki będzie się zmieniał zgodnie z przedziałami, które zostały ustawione podczas ich tworzenia. dla pierwszego: cena 5zł i zakres 0-5 kg dla drugiego: cena 10zł i zakres 5-10 kg dla trzeciego: cena 15zł i zakres 10-15 kg Jeżeli klient będzie miał w koszyku produkty o łącznej wadze 7 kg, to automatycznie zostanie wyświetlony drugi sposób dostawy. Proszę pamiętać, że jeżeli dany produkt nie będzie miał wpisanej wagi, to nie system nie podpowie żadnych z powyższych sposobów dostawy. Zachęcam do przeczytania artykułu: https://pomoc.pasejo.pl/-sposoby-dostawy-wykorzystywane-w-sklepie Pozdrawiam
 24. Integracja - Baselinker

  Baselinker twierdzi że nawet na chwilę obecną jest w stanie wykonać integrację, przynajmniej w temacie ściągania do BL zamówień z pasejo. Odciążyło by was to przynajmniej w kwestii integracji z firmami kurierskimi na jakiś czas. Skoro oni mogą to wychodzi że po stronie pasejo jest problem aby z nimi współdziałać. Niestety koszt pojedynczej integracji dla pojedynczego użytkownika na chwilę obecną wyceniają na 3k netto.
 25. Integracja - Baselinker

  Witam, W przyszłych aktualizacjach planujemy rozbudowę integracji z zewnętrznymi firmami. Jeżeli po naszej stronie analiza współpracy z firmą Baselinker przebiegnie pomyślnie, to prawdopodobnie wykonamy taką integrację. Pozdrawiam
 26. DHL i inni

  Witam, Dziękuję za sugestię odnośnie integracji z kurierami. Przekazuję sprawę do działu badawczo-rozwojowego w celu analizy. Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie napisać kiedy Pana sugestie mogły by być zrealizowane. Pozdrawiam
 27. Zaawansowane opcje klientów

  Dzień dobry, w 100% podpisuję się pod postem p. Marcina. Kategoryzacja klientów i przypisanie im odpowiednich poziomów cen to podstawa podstaw. Pragnę zauważyć że stały % rabatu nie rozwiązuje sprawy ponieważ towary maja różną marżowość i na jednym 10% rabatu jest ok a na innym 5% to cała marża. Proszę również wziąć pod uwagę różnicowanie cen wysyłek po przekroczeniu wagi - w tej chwili nie ma takiej opcji.
 28. Integracja - Baselinker

  Ale Baselinker chce. Jeśli oni chcą to reszta zależy tylko od Państwa
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×