Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatni tydzień
 2. Wcześniej
 3. Witam, bardzo proszę o kontakt poprzez funkcję "Zapytaj eksperta" z poziomu systemu wFirma. W wiadomości proszę zawrzeć nazwę domeny, którą przypiął Pan do sklepu. Pomoże nam to w rozwiązaniu Pana problemu.
 4. Romek7

  Domena sklepu

  Witam, po dodaniu domeny straciłem dostęp do sklepu. Przekierowuje na paseo.pl
 5. Dzień dobry, Obecnie nie ma możliwości wykonania integracji z narzędziem NextoAPI. Aczkolwiek dziękujemy za sugestię. Przekazuję Państwa pomysł do odpowiedniego działu w celu analizy. Pozdrawiam
 6. Witam, Proszę o pomoc w integracji PASEJO z NextoAPI
 7. Obecnie platforma Pasejo nie posiada integracji z platformą Przelewy24. Integracja została stworzona z myślą o platformie Dotpay i w przypadku wyłączenia integracji przez Dotpay, nie będzie można przeprowadzić integracji po stronie sklepu. Dodam również, że ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych obecnie prace nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane. Na ten moment możemy zalecić skorzystanie z integracji PayU, która funkcjonuje prawidłowo.
 8. witam Szanowne Grono, czy ktoś pomoże zintegrować mój sklep na pasejo z serwisem przelewy24? Jest to możliwe? Od nie dawna połączyli się oni z DOT PAY, a ja chcąc założyć konto na DOTPAY zostałem przekierowany na stronę przelewy24 i tam założyłem konto... Później patrzę, a tu integracja na pasejo jest tylko z DOT PAY. Proszę o pomoc.
 9. Dzień dobry, Według otrzymanych przeze mnie informacji, odpowiedź na Pana pytanie została już udzielona poprzez funkcję "Zapytaj Eksperta". Pozdrawiam
 10. Witam, Potrzebna jest również pomoc. Ile czasu potrzeba, aby pomoc PASEJO zadziałała? Pozdrawiam
 11. Dzień dobry, w celu dodania darmowej przesyłki od jakieś kwoty proszę przejść do zakładki Zamówienia >> Sposoby dostawy i dodać dwa takie same sposoby dostawy różniące się tylko dwoma parametrami: pierwszy płatny sposób dostawy - w tym przypadku proszę uzupełnić koszt oraz ustalić maksymalną wartość zamówienia (do której obowiązuje płatność); drugi bezpłatny sposób dostawy - w tym przypadku proszę pole koszt ustawić jako 0 (darmowa przesyłka) oraz ustalić minimalną wartość zamówienia (od której dostawa jest darmowa).
 12. Dzień dobry. Jak mam ustawić próg darmowej dostawy np tylko przy Paczkomacie od kwoty 150zl?
 13. Piotr Malinowski

  Faktura proforma

  Na ten moment nie planujemy dodania opcji wyłączenia automatycznego generowania faktur i paragonów. Również ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych, obecnie prace rozwojowe nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane.
 14. Ficun

  Faktura proforma

  Czy w opisywanej kwestii coś się zmieniło? Do tej pory w mojej firmie korzystałem z innego programu do wystawiania faktur i chciałbym przy nim pozostać. Czy istnieje możliwość wyłączenia automatycznego generowania faktury z poziomu sklepu?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


×