Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. Dzień dobry, w celu dodania darmowej przesyłki od jakieś kwoty proszę przejść do zakładki Zamówienia >> Sposoby dostawy i dodać dwa takie same sposoby dostawy różniące się tylko dwoma parametrami: pierwszy płatny sposób dostawy - w tym przypadku proszę uzupełnić koszt oraz ustalić maksymalną wartość zamówienia (do której obowiązuje płatność); drugi bezpłatny sposób dostawy - w tym przypadku proszę pole koszt ustawić jako 0 (darmowa przesyłka) oraz ustalić minimalną wartość zamówienia (od której dostawa jest darmowa).
 3. Dzień dobry. Jak mam ustawić próg darmowej dostawy np tylko przy Paczkomacie od kwoty 150zl?
 4. Piotr Malinowski

  Faktura proforma

  Na ten moment nie planujemy dodania opcji wyłączenia automatycznego generowania faktur i paragonów. Również ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych, obecnie prace rozwojowe nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane.
 5. Ficun

  Faktura proforma

  Czy w opisywanej kwestii coś się zmieniło? Do tej pory w mojej firmie korzystałem z innego programu do wystawiania faktur i chciałbym przy nim pozostać. Czy istnieje możliwość wyłączenia automatycznego generowania faktury z poziomu sklepu?
 6. Oferujemy pomoc techniczną za pomocą opcji "Zapytaj eksperta", po zalogowaniu się na konto wFirma. Dziękuję za zgłoszenie problemu odnośnie działania formularza kontaktowego. Problem jest nam znany, aczkolwiek nie jesteśmy jednak w stanie określić kiedy wspomniana funkcja zostałaby naprawiona, gdyż ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych obecnie prace nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane.
 7. Jak można skontaktować się z obsługą sklepu pasejo? Od ponad tygodnia próby kontaktu przez formularz bez odzewu. Chciałem zacząć już korzystać ze sklepu ale zero pomocy ze strony kogokolwiek...
 8. Ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych obecnie prace nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane, dlatego też nie planujemy w najbliższym czasie rozbudowy wariantów.
 9. mess13

  Warianty produktów

  co warianty są już dostępne ?
 10. Cześć , mam do Was pytanie, czy uważanie, że prowadzenie małej firmy - tzn. sklepu internetowego jest możliwe przy jednoczesnym studiowaniu? Mam kilku znajomych, którzy studiują we Wrocławiu i pracują jednocześnie na etacie (ale wiadomo - prowadząc firmę, jest wiele innych kwestii do załatwienia).
 11. Dobry wieczór, Ponieważ stoję przed dylematem przy wyborze rozwiązania e-commerce dla kolejnego projektu więc zapytam się wprost. Czy projekt Pasejo.pl należy uznać za "martwy" czy też będzie on dalej rozwijany w najbliższym czasie?
 12. Ciekawy pomysł, wszystko zależy od wnętrza, jak połączysz je z resztą dobranych elementów. Jakby ktoś z Was szukał fajnych mebli to ja mogę polecić https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/salon Jest tam wiele interesujących propozycji, które sprawdza się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach.
 13. A ja ostatnio musiałem kupić miernik cyfrowy Akumulator szwankował, a zdecydowanie drożej wyszłoby oddanie go do warsztatu, niż samodzielne jego sprawdzenie - tanim i dobrym urządzeniem. Czy taki koszt również mógłbym wliczony zostać w koszty? Z góry dzięki za info.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


×