Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatni tydzień
 2. Witam, mamy w planach rozbudowę dodatku Allegro, tak aby integracja była obustronna. Sugestię dotyczącą dodania możliwości wystawiania aukcji w nowych szablonach Allegro przekazuję do działu planowania przyszłych aktualizacji. Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie podać daty wdrożenia przebudowanego dodatku. Pozdrawiam
 3. Witam Kiedy dodadzą państwo możliwość wystawiania aukcji na nowych szablonach allegro: https://dlasprzedajacych.allegro.pl/nowy-opis-oferty/artykul/nowy-opis-oferty-151
 4. Wcześniej
 5. Sprawę działania licznika ilości produktów z niskim stanem przekazuję do analizy do działu technicznego.
 6. Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Błąd został zgłoszony do działu technicznego.
 7. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, gdyż dotyczy on błędu produktów z niskim stanem: http://prntscr.com/fow8kb Jak widać na screenie, panel pokazuje 1 produkt o niskim stanie, jednak po włączeniu filtra produktów o niskim stanie zwracanych jest 0 wyników. Zgaduje, że miałem taki produkt i go skasowałem, choć nie jestem tego pewien.
 8. Dzień dobry, Z nieznanego mi powodu przy podmienianiu linków w dodatku Slider coś się zepsuło i moduł ten w ogóle nie działa. Dodane dotychczas banery przestały się pojawiać i w żaden sposób nie jestem w stanie ich włączyć z powrotem, czy to właczając je lub wyłączając z panelu, czy usuwając i dodając na nowo. Dodatkowo błąd z tym dodatkiem spowodował nieprawidłowe działanie banerów automatycznie generowanych przez szablon Futuna. Przy otwarciu sklepu pierwszy raz bez cookies (przez tryb prywatny) nie doczytuje się drugi baner kategorii głównej lub oba naraz. Dopiero odświeżenie strony wyświetla banery poprawnie. Poprawnie skonfigurowany dodatek Slider - nie wyświetla się: http://prntscr.com/fow4ez Sklep w trybie incognito - pierwsze włączenie, brak banerów z dodatku Slider plus brak banerów z 2 kategorii głównych: http://prntscr.com/fow4w6 I po odświeżeniu - pojawiły się banery z szablonu, dalej brak banerów z dodatku slider: http://prntscr.com/fow5eh Bardzo proszę o pomoc.
 9. Sugestie dotyczące nie wyświetlania wariantów danego produktu podczas korzystania z wyszukiwarki sklepowej oraz dodania do szybkiego podglądu (w szablonie Futuna) wariantów produktu przekazuję do analizy do działu planowania przyszłych aktualizacji.
 10. Pozwolę sobie dopisać się do tematu atrubytów. 1. Obecne rozwiązanie polegające na dodawaniu kolejnych "niewidocznych" produktów jako atrybutów jest nieco problematycznie np. z powodu wyszukiwania: https://zasznurowana.pl/szukaj/lew Wyświetlają się nam wszystkie opcje produktu, w przypadku mojego profilu sklepu jest to totalnie zbędne. 2. Widoczność atrybutów na "szybkim podglądzie" produktu (np. http://prntscr.com/fkjywl) byłaby bardzo pomocna. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że powyższe rzeczy są specyficzne akurat dla mojej działalności i gdzie indziej mogą się albo nie przydać, albo nawet zaszkodzić, jednak zawsze można je wprowadzić jako opcję, a nie zmianę.
 11. Przede wszystkim przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Pomysł został przekazany do analizy do działu technicznego. Niestety na chwilę obecną nie mam informacji zwrotnej czy i kiedy integracja zostanie wdrożona.
 12. Przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Mamy w planach dodanie takiej funkcji w sklepie Pasejo. Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty jej udostępnienia. Zostanie oda wdrożona najprawdopodobniej w jednej z kolejnych aktualizacji..
 13. Proszę o informację jakie są dalsze losy tego pomysłu. śledzenie transakcji w Google Analitycs, to podstawa do monitorowania rentowności prowadzonych działań reklamowych. To jest naprawdę wymaganie wagi ciężkiej, a nie drobne ulepszenie, dlatego czekam z niecierpliwością na postęp w tym wątku
 14. Proszę o informację jakie są dalsze losy tego pomysłu. Google wg ostatnich danych zaczyna dominować na rynku reklamy produktowej w Polsce więc brak możliwości prezentowania swoich produktów na stronach wyszukiwania w Google zaczyna być problemem.
 15. Informujemy, że w dniu 16.05.2017 została przeprowadzona aktualizacja systemu. W nowej wersji 17.4 wprowadziliśmy kilka ważnych funkcji oraz poprawiliśmy dotychczasowe błędy. Nowość w systemie: Import produktów z pliku CSV - możliwość zaimportowania danych dotyczących produktów z pliku zewnętrznego. Funkcja pomaga w szybkim przeniesieniu sklepu z innej platformy, również przy dużej ilości produktów, a przykładowy plik importu znajdujący się w panelu administracyjnym znacznie ułatwi proces. Ponadto dodaliśmy: lokalizację wersji językowych sklepu - możliwość dodania flag zmieniających wersję językową sklepu w górnej belce, dzięki czemu będą one jeszcze bardziej widoczne dla klientów; rozbudowaną listę kategorii - możliwość wyboru dowolnej kategorii, na podstawie której wyświetlana będzie lista w menu sklepu; odnośniki w stopce sklepu - dodanie opcji otwierania w nowym oknie przeglądarki. Usprawnienia systemu: integracja z firmą w systemie wFirma - blokada powiązania produktów z artykułami w magazynie w przypadku braku wyboru konkretnego magazynu przy włączaniu integracji; poprawa widoku wariantów produktu - administrator po przejściu do publicznej karty produktu widzi tylko widoczne warianty; integracja z Apaczką - większy wybór opcji czasowych podczas zamawiania kuriera szybsze ładowanie strony sklepu poprzez optymalizację obrazów na listach i kartach produktów; poprawa wyświetlania etykiety “Niedostępny” w produktach powiązanych; poprawa nazwy typu dostawy dla przesyłki zwykłej; dodanie możliwości wyłączenia dodatku Zoom w ustawieniach szablonów. Zaktualizuj swój sklep, aby skorzystać z nowych funkcji! Zaloguj się
 16. Moim zdaniem to całkowicie pozbawione sensu. Skoro hostingi w PL są tak tanie, konkurencja jest ogromna, to gdzie tutaj jeszcze miejsce na kolejne firmy? Trzeba byłoby wygospodarować mega duże pieniądze i bardzo długo czekać na rozwinięcie biznesu. Nawet całe lata...
 17. Niestety, ale wykorzystaliśmy już dotację i kredyt jaki szczęśliwie nam przyznano. Czy mamy jeszcze szansę na 10 tysięcy pożyczki? Ogólnie czy firmy pożyczkowe przyznają takie środki? Sami się zastanawiamy co robić... Czy może poczekać z kolejną inwestycją, aż pojawią się środki?
 18. Zdajemy sobie sprawę, że system wyświetlania produktów na stronie głównej posiada zbyt mało opcji konfiguracji dotyczących wyświetlanych elementów. Tak jak wspomniałam powyżej mamy w planach udostępnienie możliwości dodania własnego modułu na stronie głównej, który rozwiązałby wymienione przez Pana niedogodności.
 19. Niestety to problem, mało znaczący produkt trafia na początek, nie można uporządkować produktów w żaden sensowny sposób na stronie głównej, czy też w podgrupach i nie załatwia tego produkt dnia , promocja czy polecane. Uważam że to spora wada, zazwyczaj produktom przypisuje się indeksy które decydują o kolejności wyświetlania i pojawiania się na stronach. ("Najnowsze" to pojęcie bardzo względne, często dodaje się po prostu produkt dla uzupełnienia a nie jest to równoznaczne że chcemy go polecać. Wg mnie "Najnowsze" dla wielu klientów ma podobną moc jak "Polecane") np. znaleziony starszy produkt w magazynie trzeba dodać do działającego sklepu, jak to zrobić ?
 20. W sekcji Najnowsze (zakładam, że chodziło Panu o stronę główną sklepu) produkty sortowane są po dacie dodania. Aby wyróżnić produkty zalecamy przypisanie im etykiet: promocja, produkt dnia lub polecany. Mamy w planach dodanie nowego modułu na stronach głównych sklepów, który byłby w pełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego.
 21. Nie mogę znaleźć ustawienia kolejności wyświetlanych produktów na stronie. Dodanie np. mało ważnego produktu powoduje że pojawia się on w pierwszej kolejności wśród wyświetlanych na stronie sklepu (Chodzi mi o kolejność w ramach jednej grupy produktów). Czy jest to możliwe ( w ClickShop robiłem to bez problemu) czy Pasejo nie ma takiej możliwości ? Pozdrawiam Mariusz
 22. Pani Agato, bardzo dziękuję za odpowiedź. Użytkowanie Waszej platformy bardzo mi się podoba - jest naprawdę przyjazne administratorowi Dziękuję również za szybką, profesjonalną pomoc. Na pewno będziemy polecać pasejo
 23. W szablonie Hasler można skorzystać również z poniższych zmiennych: @main-blue @navbar-inverse-link-hover-bg Pierwsza z nich odpowiada za kolor m.in. przycisków i etykiet, a druga za kolor tła niektórych elementów w menu górnym.
 24. Pani Agato, czy w podobny sposób zmienić kolor niebieski w szablonie Hasler? Nie potrafię "zlokalizować" odpowiednich linijek w kodzie. Na pewno nie jest to @brand-primary, tak jak w szablonie Damer. Kolor tła za to udało się zmienić bez problemu (@body-bg: #FFFFFF).
 25. Ostatnio czytałem, że bardzo popularne są tzw. inteligentne hotele. Ogólnie w tych hotelach cała struktura jest zelektronizowana. Myślicie, że jest to dobre rozwiązanie? A może jest to już standard, który trzeba spełnić, by nie zostać w tyle za konkurencją?
 26. Hm, chyba kupię sobie nowy komputer w takim razie. :-)
 27. Bardzo mnie to cieszy Mam nadzieję, że to będzie najbliższa planowana aktualizacja. Pozdrawiam.
 1. Pokaż więcej aktywności