Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Aktualnie wszystkie dodatki w sklepie są darmowe dla klientów wfirma.pl, z tego względu płatności zostały wyłączone. W przyszłości opłaty będą działać na zasadzie prepaid. Klient będzie mógł zdecydować na jaki okres czasu i jaki dodatek chce wykupić.
 3. kurier

  Mamy w planach wysyłkę powiadomień e-mail z numerem paczki oraz linkiem do monitoringu przesyłki. Dziękuję za zgłoszenie.
 4. kurier

  a czy po dodaniu przesyłki klient będzie widział nr listu i czy będzie o tym powiadomiony? Sprawdziłem - nie widzi. Może przydałaby się taka opcja, aby klient mógł śledzić losy swojej przesyłki.
 5. Wczoraj
 6. Oprogramowanie oferuje sprzedaż abonamentową, gdzie więcej można przeczytać jaka jest funkcjonalność takiej opcji i jakie są jej sposoby konfiguracji.? Czy klient samodzielnie może zapisać i wypisać się z takiego abonamentu? Czy częstotliwość takiego abonamentu może być różna dla każdego z klientów ?
 7. Ostatni tydzień
 8. Tak, to również można zmienić wpisując odpowiedni kod CSS w zakładce Ustawienia » Wygląd w sekcji Dodatkowe style strony (Less/CSS). Należy przy tym pamiętać, że kod ten może się trochę różnić na różnych szablonach. Przykładowo dla szablonu Futuna kod powiększający logo może wyglądać tak: header .menu-container .container .main-header .brand img { max-height: 200px; }
 9. Witam, czy istniej możliwość zmiany wielkości logo firmy, w niektórych szablonach odnoszę wrażenie, że jest ono bardzo małe.
 10. Wcześniej
 11. Witam, w celu analizy zgłoszenia proszę o załączenie przykładowych produktów, na karcie których widoczne są problemy.
 12. Dzień dobry Panie Jakubie, dziękuję za sugestię, przekażę ją do działu planowania aktualizacji. Pozdrawiam
 13. Witam, podczas ostatnich miesięcy nasi programiści skupiali swoją pracę na rozbudowie systemu wFirma, tak, aby możliwa była znaczna rozbudowa Pasejo w kierunku integracji z wFirmą. W tym miesiącu powracamy do prac stricte nad Pasejo. Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie stwierdzić, kiedy operacje masowe będą wdrożone.
 14. Witam, Ad 1. dziękuję za zgłoszenie. Przekażę je do działu technicznego celem poprawy. Ad 2. sprawdzimy tę sytuację. Również dziękuję za zgłoszenie.
 15. Dziękuję za zgłoszenie. Problem zostanie wyeliminowany w jednej z kolejnych aktualizacji.
 16. mam to samo, ogólnie mocno niedopracowany jest nasz sklep
 17. Witam, mam problem z PRODUCENTAMI. Niestety niektóre nazwy po wprowadzeniu atrybutów dublują się
 18. Witam, minęło pół roku i niestety w tym temacie nic Państwo nie zmienili. Czy jest w ogóle szansa na grupową edycję wielu produktów np. poprzez dodanie tego samego zdjęcia, opisu czy atrybutu? Czy jest też lub będzie i kiedy możliwość masowego usuwania wielu produktów, które już są niepotrzebne (np. stan zerowy i oznaczone jako niewidoczne)?
 19. Witam, zmiana ceny dostawy wpływa na zrealizowane już zamówienia, tzn. jak w Menu Zamówienia --> Sposoby dostawy zmieniam cenę, to zmienia się podsumowanie zrealizowanych już zamówień. No chyba atak nie powinno być. Po za tym jak wystawiłem fakturę ręcznie (przed zapłatą, bo wysyłam za pobraniem i fakturę wsadziłem do paczki), to po odhaczeniu zapłać (po kilkunastu dniach) faktura, którą wystawiłem jest usuwana i zastępowana nową z datą zapłaty i z nowymi cenami dostawy. Tak też nie powinno przecież być.
 20. A co sądzicie o wprowadzeniu tego typu platformy e-commerce - http://www.ideo.pl/e-commerce/ do sklepu internetowego? Od ponad pięciu lat prowadzę swój sklep internetowy i chciałabym możliwie jak najszybciej go przebudować. Chcę zadbać nie tylko o nowy design strony www, ale przede wszystkim o dobrej jakości system zarządzania sprzedażą. Poza tym, myślę też o programie lojalnościowym i systemie rabatowym dla stałych klientów.
 21. Ale lepiej nie praktykować takiego zawyżania - klienci szybko to wyłapują
 22. Musisz prowadzić ewidencję.
 23. Klient zrobił dwa zamówienia w jednym czasie i zaczęło mnie to interesować, zwłaszcza że wykorzystał kod rabatowy 2x, który mógł być użyty tylko raz. Sprawdziłem i dzieje się w to w przypadku, gdy po wciśnięciu ostatniego przycisku przy zamawianiu "kupuję i płacę" nic się nie dzieje (z punktu widzenia klienta sklepu), wtedy wciskam go jeszcze raz, i jeszcze raz. W ten sposób udało mi się złożyć nawet 6 zamówień z tą samą godziną i datą. Nie wiem, ale coś powinno działać szybciej niż użytkownik. Jakaś informacja dla klienta, że przycisk już został użyty - jego wygaszenie lub jakaś klepsydra nakazująca czekać. Przy małej ilości zamówień to jestem w stanie to wyłapać, ale nie powinno tak być. Przycisk powinien automatycznie być dezaktywowany po jego wciśnięciu.
 24. Dzień dobry, Integracja z apaczka to fajna sprawa. Niestety nie uzylem tego ani raz. Wynika to z tego ze nie mozna tam znienic adresu nadawcy skad ma byc paczka pobrana, a wysylam z innego adresu niz jest zarejestrowany sklep. Bardzo prosze dodajcie tam mozliwosc wyboru adresu z listy tak jak oferuje to portal apaczki. Pozdrawiam serdecznie, Jakub Ernestowicz
 25. Witam, mamy w planach rozbudowę dodatku Allegro, tak aby integracja była obustronna. Sugestię dotyczącą dodania możliwości wystawiania aukcji w nowych szablonach Allegro przekazuję do działu planowania przyszłych aktualizacji. Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie podać daty wdrożenia przebudowanego dodatku. Pozdrawiam
 26. Witam Kiedy dodadzą państwo możliwość wystawiania aukcji na nowych szablonach allegro: https://dlasprzedajacych.allegro.pl/nowy-opis-oferty/artykul/nowy-opis-oferty-151
 27. Sprawę działania licznika ilości produktów z niskim stanem przekazuję do analizy do działu technicznego.
 28. Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Błąd został zgłoszony do działu technicznego.
 29. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, gdyż dotyczy on błędu produktów z niskim stanem: http://prntscr.com/fow8kb Jak widać na screenie, panel pokazuje 1 produkt o niskim stanie, jednak po włączeniu filtra produktów o niskim stanie zwracanych jest 0 wyników. Zgaduje, że miałem taki produkt i go skasowałem, choć nie jestem tego pewien.
 1. Pokaż więcej aktywności