Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. dotacja na sprzęt

  Jeśli szukacie dodatkowych informacji na temat rozliczania funduszy oraz metod, zajrzyjcie na http://signum.sitey.me Szukałem kiedyś porad i znalazłem dodatkowe info na stronie firmy pod linkiem. Z doświadczenia wiem, że warto skorzystać z kilku źródeł, szczególnie w kwestiach finansowania działalności.
 3. Wyświetlanie wyróżnionych produktów na stronie głównej

  Aktualnie warianty składają się z produktów głównego i jego różnych odmian. Po planowanej w przyszłości przebudowie zarządzanie jak i tworzenie wariantów gruntownie się zmieni.
 4. Dodatek Paczkomaty - wolne działanie

  Dzień dobry, zapewne przyczyną jest liczba paczkomatów, które się ładują. Czy po zawężeniu wyników do wybranego miasta problem w dalszych ciągu się powtarza? Prośbę o optymalizację ładowania podstrony paczkomatów przekażę do działu technicznego.
 5. Mały pensjonat w górach

  bardzo fajny pomysł, co prawda pensjonatów w górach jest wiele, ale turystów wciąż przybywa, wiec popyt nie zmaleje wiem, że nie zaczniesz od dużego pensjonatu, ale w czasem zastanów isę nad wprowadzeniem programu RH2 - https://www.gip.com.pl/systemy-hotelowe-i-gastronomiczne/hotele/ Przydatny program do rezerwacji hotelowych, z tym systemem łatwo można zorganizować pracę pensjonatu (a będziesz mieć wiele na głowie, to pewne przy prowadzeniu własnego pensjonatu :D)
 6. Na stronie głównej można wyświetlić produkty: w promocji, polecany, produkt dnia. Nie można jednak wyświetlić w ten sposób wariantu produktu.. Przy produktach np. na wagę gdzie to waga jest wariantem produktu tracimy możliwość promocji.
 7. Dzień dobry Dodatek paczkomaty strasznie zwolnił, potrafi wisieć jak na screenie poniżej 30 sek. a czasem 90 sek. nie wczytując mapy.
 8. usługi kurierskie

  myślę że jak większość osób w tym ja zwracam uwagę na to by były to małe koszt i żeby przesyłka była na czas, ja wysyłam paczki kurierskie niestandardowe , więc cena ma tu dla mnie naprawdę spore znaczenie. Paczki zawsze mam terminowo odbierane i dostarczane, jeszcze nie miałem żadnych nieprzyjemności jeżeli chodzi o współprace z pośrednikiem kurierskim.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×