Skocz do zawartości

Klaudia Kliś

Użytkownicy
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Klaudia Kliś

 • Tytuł
  Forumowicze

Informacje

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, mamy w planach rozbudowę dodatku Allegro, tak aby integracja była obustronna. Sugestię dotyczącą dodania możliwości wystawiania aukcji w nowych szablonach Allegro przekazuję do działu planowania przyszłych aktualizacji. Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie podać daty wdrożenia przebudowanego dodatku. Pozdrawiam
 2. Sprawę działania licznika ilości produktów z niskim stanem przekazuję do analizy do działu technicznego.
 3. Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Błąd został zgłoszony do działu technicznego.
 4. Klaudia Kliś

  Atrybuty

  Sugestie dotyczące nie wyświetlania wariantów danego produktu podczas korzystania z wyszukiwarki sklepowej oraz dodania do szybkiego podglądu (w szablonie Futuna) wariantów produktu przekazuję do analizy do działu planowania przyszłych aktualizacji.
 5. Przede wszystkim przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Pomysł został przekazany do analizy do działu technicznego. Niestety na chwilę obecną nie mam informacji zwrotnej czy i kiedy integracja zostanie wdrożona.
 6. Przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Mamy w planach dodanie takiej funkcji w sklepie Pasejo. Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty jej udostępnienia. Zostanie oda wdrożona najprawdopodobniej w jednej z kolejnych aktualizacji..
 7. Dzień dobry, każdy sklep należy założyć ( http://pasejo.pl/rejestracja ), podając inny adres email. Jeśli chodzi o połączenie sklepu z kontem wFirma to jedno konto wFirma można zintegrować maksymalnie z dwoma sklepami na platformie Pasejo. Pozdrawiam
 8. Dziękujemy za uwagi, dotyczące tej funkcjonalności. Sugestię przekazuje do analizy do działu planowania przyszłych aktualizacji.
 9. Obecnie nie mieliśmy w planach tworzenia takiej funkcjonalności. W jednej z kolejnych aktualizacji udostępnimy przebudowę tworzenie i utrzymywania wariantów. Po wdrożeniu tej przebudowy nie będzie konieczności uzupełniania opisu dla każdego wariantu. Niemniej jednak przekazuję pomysł do analizy do działu technicznego.
 10. W ostatnich godzinach nie odnotowaliśmy problemów z szybkością działania sklepów. Być może problemy na Pana sklepie były związane z problemami z ustawieniem przekierowania dla domeny. Proszę sprawdzić czy problem występuje na innych przeglądarkach lub w trybie incognito.
 11. Witam, aby usunąć sklep proszę o krótką wiadomość e-mail na adres kontakt@pasejo.pl wysłaną z adresu użytego do rejestracji. Polecam również artykuł naszej pomocy na temat zmiany domeny sklepu: https://pomoc.pasejo.pl/-wlasna-domena-sklep-pasejo-na-indywidualnej-domenie .
 12. Obowiązek rejestracji zależy od tego do czego faktycznie baza danych Pana klientów jest wykorzystywana. Jeżeli gromadzone przez Pana dane dotyczą adresu, adresu e-mail i innych danych kupujących i są wykorzystywane wyłącznie do rozliczenia sklepu czy wystawienia faktury sprzedaży to nie będzie miał Pan obowiązku zgłaszania bazy danych do GIODO. Jeżeli jednak zgromadzone przez Pana informacje są wykorzystywane do celów marketingowych czy przesyłania informacji handlowych (czyli np. rozsyłania newsletterów) zbiór danych należy zgłosić do GIODO. Polecam artykuł http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zbior-danych-osobowych-i-obowiazek-jego-rejestracji-przez-e-sklep oraz http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ochrona-danych-osobowych-w-sklepie-internetowym-cz-1-podstawowe-pojecia
 13. Klaudia Kliś

  Ilość produktów

  Dziękujemy za uwagi dotyczące logiki procesu zakupowego. Niestety nie ma możliwości wyświetlania w widoku produktu dokładnej ilości jaka znajduje się w magazynie. Ilość produktu wyświetlana jest na podstawie progów dostępności ustalanych w zakładce Magazyn (osobno dla każdego produktu).
 14. Dziękujemy za sugestie, trafi ona do analizy do działu planowania przyszłych aktualizacji.
 15. Klaudia Kliś

  Edytor tekstowy

  W przypadku edytorów tekstu skorzystaliśmy z edytora summernote. Niestety wspomniana sytuacja występuje w już gotowym rozwiązaniu.
×