Skocz do zawartości

zipek85

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zipek85

 1. Witam, mam problem z PRODUCENTAMI. Niestety niektóre nazwy po wprowadzeniu atrybutów dublują się
 2. zipek85

  Edycja wielu produktów

  Witam, minęło pół roku i niestety w tym temacie nic Państwo nie zmienili. Czy jest w ogóle szansa na grupową edycję wielu produktów np. poprzez dodanie tego samego zdjęcia, opisu czy atrybutu? Czy jest też lub będzie i kiedy możliwość masowego usuwania wielu produktów, które już są niepotrzebne (np. stan zerowy i oznaczone jako niewidoczne)?
 3. Witam, Jest możliwość wymuszenia wyświetlania całej nazwy produktu w okienkach pod zdjęciami na liście produktów? Obecnie taka opcja jest wyłącznie w szablonie Cres. Co zrobić aby np w szablonie Bonaire też tak to wyglądało? Jest o istotne przy bardzo długich nazwach produktu
 4. Witam, Jest możliwość integracji przez aPaczkę z paczkomatami inPost? Apaczka w ofercie posiada wysyłkę do paczkomatów
 5. zipek85

  Edycja wielu produktów

  Dziękuję za odpowiedź, liczę że już niebawem to się uda. Dla mnie jest istotne aby masowo edytowalne były nie tylko warianty ale wszystkie produkty zaciągnięte z magazynu wFirma. Obecnie mam zainportowane wszystkie pozycje z magazynu - są to buty dziecięce. Każdy model ma kilkanaście rozmiarów powiedzmy od 18 do 30 i każdy w magazynie musi być oddzielną pozycją. W związku z tym wygodniej jest zaciągnąć cały magazyn i grupowo edytować wybrane pozycje niż tworzyć tylko nowy rekord w sklepie i następnie nowe rekordy wariantów a w dalszej kolejności wiązać to z określoną pozycją w magazynie. Przy 1000 pozycji trwałoby to wieki.
 6. Witam, czy jest szansa na wprowadzenie możliwości grupowej edycji wielu produktów jednocześnie np. takich do których możemy dodać ten sam opis, kategorię i zdjęcie? W obecnym kształcie mając w sprzedaży np. t-shirt w rozmiarch S, M, L, XL, jesteśmy zmuszeni po cztery razy dodawać zdjęcia oraz opisy i ustawiać kategorię. To samo tyczy się usuwania produktów. Obecnie usuwamy każdy oddzielnie wchodząc w kartę produktu, czy byłoby możliwe zaznaczanie kilku i usuwanie grupowo?
 7. Witam, czy jest możliwość "połączenia" wariantu z konkretną pozycję w magazynie wfirma. Przykład w magazynie na wFirma mam Trampki rozmiar 35, Trampki rozmiar 36, Trampki rozmiar 37, Trampki rozmiar 38, Trampki rozmiar 39. Każdy rozmiar w innej ilości pod innym kodem. Jest możliwość takiego powiązania tych rozmiarów aby na liście w sklepie internetowym występowały jako jeden produkt a po kliknięciu w produkt klient mógł wybrać docelowy rozmiar? Oczywiście po wybraniu i zakupie określonego rozmiaru dana pozycja schodziłaby ze stanów magazynowych.
×