Skocz do zawartości

lewedw

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Można by dodać opcję do szybkiej zmiany cen dla poszczególnych wariantów produktów i dla samego produktu w miejscu jak na zrzucie poniżej. Tak samo można by zmienić tytuł. Gdy musimy zmienić kilka cen w kilku produktach trzeba się sporo na klikać.
 2. Jak usunąć klienta?

  W dobie RODO pasowało by to szybko ogarnąć.
 3. DHL i inni

  Po rozmowie z apaczką wynika iż tylko od strony pasejo potrzeba dobrych chęci do udostępnienia dodatkowych kurierów z oferty apaczki w tym paczkomatów.
 4. DHL i inni

  Istnieje możliwość rozszerzania integracji z Apaczką o dodatkowych kurierów przez nich oferowanych? W tej chwili np. jeśli chodzi o paczkomaty można korzystać tylko z rozwiązania inpostu,. jest to o tyle utrudnione na chwilę obecną że jeśli nie korzystamy z bezpośredniej umowy to nie możemy przez system pasejo wysłać numeru śledzenia do kupującego.
 5. W części linków w sitemap są błędy przy generowaniu linków. Brakuje ukośników.
 6. Integracja - Baselinker

  Baselinker twierdzi że nawet na chwilę obecną jest w stanie wykonać integrację, przynajmniej w temacie ściągania do BL zamówień z pasejo. Odciążyło by was to przynajmniej w kwestii integracji z firmami kurierskimi na jakiś czas. Skoro oni mogą to wychodzi że po stronie pasejo jest problem aby z nimi współdziałać. Niestety koszt pojedynczej integracji dla pojedynczego użytkownika na chwilę obecną wyceniają na 3k netto.
 7. Integracja - Baselinker

  Witam skoro nie doczekałem się odpowiedzi w temacie integracji z kurierami to może tutaj. Baselinker ułatwia niesamowicie zamawianie kuriera, posiada moduły dla wielu z nich. Skoro nie chcecie Państwo wprowadzać nowych kurierów do siebie to może zintegruje się Baselinkerem.. Wiele platform sklepowych posiada z nim integracje. Więc może i z Wami by się udało.
 8. Allegro - nowe szablony

  Wiadomo coś o nowych szablonach?
 9. Integracja z firmami kurierskimi

  Będę kontynuował w tym wątku aby nie siać zamętu. Kiedy można się spodziewać integracji bezpośrednio z firmami kurierskimi, pocztex, dhl itd. Apaczka może i fajna może i ceny ma nie najgorsze ale na pewno większość osób ma taniej wynegocjowane swoje umowy niż ten broker może zaoferować. Przeklepywanie adresów z Pasejo np. do baselinkera albo do systemu wysyłkowego jest strasznie niewygodne.
 10. Warianty produktów

  No niestety takie coś nie wchodzi w grę z tego powodu o którym piszesz..tym bardziej że wartość produkty musi być większa od zera. Wiesz może czy nowe warianty będą w tym półroczu? Czy może jeszcze za rok? Miały być marzec/kwiecień 2017.
 11. Warianty produktów

  Witam Chciałbym do pytać o punkt drugi o który pytał Bartosz. Kiedy będzie można zrobić coś takiego jak np. na tej stronie: https://www.ekoherba.pl/sklep/ziola/skrzyp-ziele-suszone/ jest jeden produkt w kilku wariantach wagowych. Na listingu występuje tylko jako skrzyp ziele bez wagi. W pasejo trzeba chyba nadal dać produkt np. skrzyp polny 100 gram a dopiero potem można dodać do niego warianty np. 500 gram i 1000 gram. Kopiowanie zdjęć do wariantów też by się przydało.
 12. Allegro - nowe szablony

  Witam Kiedy dodadzą państwo możliwość wystawiania aukcji na nowych szablonach allegro: https://dlasprzedajacych.allegro.pl/nowy-opis-oferty/artykul/nowy-opis-oferty-151
 13. Pasejo - multistore

  Tylko że cała sztuka z multi store polega na tym aby to działało z jednego panelu. Na każdej platformie można założyć 10 oddzielnych sklepów. Czy klienci wfirma mają ograniczenie co do ilości zakładanych darmowych sklepów?
 14. Integracja - Baselinker

  Prosiłbym o rozważenie wprowadzenia integracji z oprogramowaniem Baselinker.
 15. Pasejo - multistore

  Witam - jeden panel do obsługi zamówień - przypisanie oddzielnej domeny dla każdego sklepu - każdy sklep z możliwością wgrania własnego tematu graficznego - jeden magazyn towarowy z w firmy z pełną synchronizacją stanu To tak na pierwszy ogień
×