Skocz do zawartości

lewedw

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O lewedw

 • Tytuł
  Forumowicze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Na stronie głównej można wyświetlić produkty: w promocji, polecany, produkt dnia. Nie można jednak wyświetlić w ten sposób wariantu produktu.. Przy produktach np. na wagę gdzie to waga jest wariantem produktu tracimy możliwość promocji.
 2. Dzień dobry Dodatek paczkomaty strasznie zwolnił, potrafi wisieć jak na screenie poniżej 30 sek. a czasem 90 sek. nie wczytując mapy.
 3. Można by dodać opcję do szybkiej zmiany cen dla poszczególnych wariantów produktów i dla samego produktu w miejscu jak na zrzucie poniżej. Tak samo można by zmienić tytuł. Gdy musimy zmienić kilka cen w kilku produktach trzeba się sporo na klikać.
 4. W dobie RODO pasowało by to szybko ogarnąć.
 5. lewedw

  DHL i inni

  Po rozmowie z apaczką wynika iż tylko od strony pasejo potrzeba dobrych chęci do udostępnienia dodatkowych kurierów z oferty apaczki w tym paczkomatów.
 6. lewedw

  DHL i inni

  Istnieje możliwość rozszerzania integracji z Apaczką o dodatkowych kurierów przez nich oferowanych? W tej chwili np. jeśli chodzi o paczkomaty można korzystać tylko z rozwiązania inpostu,. jest to o tyle utrudnione na chwilę obecną że jeśli nie korzystamy z bezpośredniej umowy to nie możemy przez system pasejo wysłać numeru śledzenia do kupującego.
 7. W części linków w sitemap są błędy przy generowaniu linków. Brakuje ukośników.
 8. lewedw

  Integracja - Baselinker

  Baselinker twierdzi że nawet na chwilę obecną jest w stanie wykonać integrację, przynajmniej w temacie ściągania do BL zamówień z pasejo. Odciążyło by was to przynajmniej w kwestii integracji z firmami kurierskimi na jakiś czas. Skoro oni mogą to wychodzi że po stronie pasejo jest problem aby z nimi współdziałać. Niestety koszt pojedynczej integracji dla pojedynczego użytkownika na chwilę obecną wyceniają na 3k netto.
 9. lewedw

  Integracja - Baselinker

  Witam skoro nie doczekałem się odpowiedzi w temacie integracji z kurierami to może tutaj. Baselinker ułatwia niesamowicie zamawianie kuriera, posiada moduły dla wielu z nich. Skoro nie chcecie Państwo wprowadzać nowych kurierów do siebie to może zintegruje się Baselinkerem.. Wiele platform sklepowych posiada z nim integracje. Więc może i z Wami by się udało.
 10. lewedw

  Allegro - nowe szablony

  Wiadomo coś o nowych szablonach?
 11. Będę kontynuował w tym wątku aby nie siać zamętu. Kiedy można się spodziewać integracji bezpośrednio z firmami kurierskimi, pocztex, dhl itd. Apaczka może i fajna może i ceny ma nie najgorsze ale na pewno większość osób ma taniej wynegocjowane swoje umowy niż ten broker może zaoferować. Przeklepywanie adresów z Pasejo np. do baselinkera albo do systemu wysyłkowego jest strasznie niewygodne.
 12. lewedw

  Warianty produktów

  No niestety takie coś nie wchodzi w grę z tego powodu o którym piszesz..tym bardziej że wartość produkty musi być większa od zera. Wiesz może czy nowe warianty będą w tym półroczu? Czy może jeszcze za rok? Miały być marzec/kwiecień 2017.
 13. lewedw

  Warianty produktów

  Witam Chciałbym do pytać o punkt drugi o który pytał Bartosz. Kiedy będzie można zrobić coś takiego jak np. na tej stronie: https://www.ekoherba.pl/sklep/ziola/skrzyp-ziele-suszone/ jest jeden produkt w kilku wariantach wagowych. Na listingu występuje tylko jako skrzyp ziele bez wagi. W pasejo trzeba chyba nadal dać produkt np. skrzyp polny 100 gram a dopiero potem można dodać do niego warianty np. 500 gram i 1000 gram. Kopiowanie zdjęć do wariantów też by się przydało.
 14. Witam Kiedy dodadzą państwo możliwość wystawiania aukcji na nowych szablonach allegro: https://dlasprzedajacych.allegro.pl/nowy-opis-oferty/artykul/nowy-opis-oferty-151
 15. lewedw

  Pasejo - multistore

  Tylko że cała sztuka z multi store polega na tym aby to działało z jednego panelu. Na każdej platformie można założyć 10 oddzielnych sklepów. Czy klienci wfirma mają ograniczenie co do ilości zakładanych darmowych sklepów?
×