Skocz do zawartości

e-jd

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana e-jd w dniu 21 Kwiecień 2017

Użytkownicy przyznają e-jd punkty reputacji!

O e-jd

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. e-jd

  Szablony sklepu

  Pani Agato, bardzo dziękuję za odpowiedź. Użytkowanie Waszej platformy bardzo mi się podoba - jest naprawdę przyjazne administratorowi Dziękuję również za szybką, profesjonalną pomoc. Na pewno będziemy polecać pasejo
 2. e-jd

  Szablony sklepu

  Pani Agato, czy w podobny sposób zmienić kolor niebieski w szablonie Hasler? Nie potrafię "zlokalizować" odpowiednich linijek w kodzie. Na pewno nie jest to @brand-primary, tak jak w szablonie Damer. Kolor tła za to udało się zmienić bez problemu (@body-bg: #FFFFFF).
 3. e-jd

  Atrybuty

  Bardzo mnie to cieszy Mam nadzieję, że to będzie najbliższa planowana aktualizacja. Pozdrawiam.
 4. e-jd

  Atrybuty

  Mam sugestię na temat zarządzania atrybutami. W tym momencie pojawiają się one przy produktach w takiej kolejności, w jakiej zostały wprowadzone do sklepu. Czasami jednak okazuje się, że przydałyby się jakieś dodatkowe atrybuty (szczególnie w sklepach takich jak mój, gdzie są oferowane różnorodne produkty). Nie da się zmienić ich kolejności, tak jak w przypadku kategorii - po prostu przeciągając atrybut w odpowiednie miejsce. Przez to, jeśli chcę coś dodać albo zmienić, opis produkty, czyli jego cechy, są w dość przypadkowej kolejności. Czy jest planowana jakaś aktualizacja?
×