Skocz do zawartości

whistlerjb

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O whistlerjb

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, gdyż dotyczy on błędu produktów z niskim stanem: http://prntscr.com/fow8kb Jak widać na screenie, panel pokazuje 1 produkt o niskim stanie, jednak po włączeniu filtra produktów o niskim stanie zwracanych jest 0 wyników. Zgaduje, że miałem taki produkt i go skasowałem, choć nie jestem tego pewien.
 2. Dzień dobry, Z nieznanego mi powodu przy podmienianiu linków w dodatku Slider coś się zepsuło i moduł ten w ogóle nie działa. Dodane dotychczas banery przestały się pojawiać i w żaden sposób nie jestem w stanie ich włączyć z powrotem, czy to właczając je lub wyłączając z panelu, czy usuwając i dodając na nowo. Dodatkowo błąd z tym dodatkiem spowodował nieprawidłowe działanie banerów automatycznie generowanych przez szablon Futuna. Przy otwarciu sklepu pierwszy raz bez cookies (przez tryb prywatny) nie doczytuje się drugi baner kategorii głównej lub oba naraz. Dopiero odświeżenie strony wyświetla banery poprawnie. Poprawnie skonfigurowany dodatek Slider - nie wyświetla się: http://prntscr.com/fow4ez Sklep w trybie incognito - pierwsze włączenie, brak banerów z dodatku Slider plus brak banerów z 2 kategorii głównych: http://prntscr.com/fow4w6 I po odświeżeniu - pojawiły się banery z szablonu, dalej brak banerów z dodatku slider: http://prntscr.com/fow5eh Bardzo proszę o pomoc.
 3. whistlerjb

  Atrybuty

  Pozwolę sobie dopisać się do tematu atrubytów. 1. Obecne rozwiązanie polegające na dodawaniu kolejnych "niewidocznych" produktów jako atrybutów jest nieco problematycznie np. z powodu wyszukiwania: https://zasznurowana.pl/szukaj/lew Wyświetlają się nam wszystkie opcje produktu, w przypadku mojego profilu sklepu jest to totalnie zbędne. 2. Widoczność atrybutów na "szybkim podglądzie" produktu (np. http://prntscr.com/fkjywl) byłaby bardzo pomocna. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że powyższe rzeczy są specyficzne akurat dla mojej działalności i gdzie indziej mogą się albo nie przydać, albo nawet zaszkodzić, jednak zawsze można je wprowadzić jako opcję, a nie zmianę.
×