Skocz do zawartości

Piotr Malinowski

Moderatorzy
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Piotr Malinowski


 1. Obecnie platforma Pasejo nie posiada integracji z platformą Przelewy24.

  Integracja została stworzona z myślą o platformie Dotpay i w przypadku wyłączenia integracji przez Dotpay, nie będzie można przeprowadzić integracji po stronie sklepu.

  Dodam również, że ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych obecnie prace nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane.

  Na ten moment możemy zalecić skorzystanie z integracji PayU, która funkcjonuje prawidłowo.


 2. Dzień dobry,

  w celu dodania darmowej przesyłki od jakieś kwoty proszę przejść do zakładki Zamówienia >> Sposoby dostawy i dodać dwa takie same sposoby dostawy różniące się tylko dwoma parametrami:

  • pierwszy płatny sposób dostawy - w tym przypadku proszę uzupełnić koszt oraz ustalić maksymalną wartość zamówienia (do której obowiązuje płatność);
  • drugi bezpłatny sposób dostawy - w tym przypadku proszę pole koszt ustawić jako 0 (darmowa przesyłka) oraz ustalić minimalną wartość zamówienia (od której dostawa jest darmowa).

 3. Na ten moment nie planujemy dodania opcji wyłączenia automatycznego generowania faktur i paragonów.

  Również ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych, obecnie prace rozwojowe nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane.


 4. Oferujemy pomoc techniczną za pomocą opcji "Zapytaj eksperta", po zalogowaniu się na konto wFirma. Dziękuję za zgłoszenie problemu odnośnie działania formularza kontaktowego.

  Problem jest nam znany, aczkolwiek nie jesteśmy jednak w stanie określić kiedy wspomniana funkcja zostałaby naprawiona, gdyż ze względu na wzmożone prace nad systemem wfirma.pl i dostosowywaniem go do szybko zmieniających się przepisów prawa/podatkowych obecnie prace nad platformą pasejo.pl zostały wstrzymane.


 5. Witam,

  Dziękuję za rozwinięcie powyższej sugestii. Informację od Pana również przekazuję do działu badawczo-rozwojowego w celu analizy.

  Jeżeli chodzi o przypisywanie ceny wysyłki w zależności od wagi przesyłki, to można utworzyć osobno sposób dostawy pod dany zakres wagowy.

  Dla przykładu może Pan utworzyć 3 sposoby dostawy i ustawić im minimalną i maksymalną wagę zamówienia oraz koszt dostawy dla każdego z osobna. Dzięki temu sposób dostawy przesyłki będzie się zmieniał zgodnie z przedziałami, które zostały ustawione podczas ich tworzenia.

  • dla pierwszego: cena 5zł i zakres 0-5 kg
  • dla drugiego: cena 10zł i zakres 5-10 kg
  • dla trzeciego: cena 15zł i zakres 10-15 kg

  Jeżeli klient będzie miał w koszyku produkty o łącznej wadze 7 kg, to automatycznie zostanie wyświetlony drugi sposób dostawy.

  Proszę pamiętać, że jeżeli dany produkt nie będzie miał wpisanej wagi, to nie system nie podpowie żadnych z powyższych sposobów dostawy.

  Zachęcam do przeczytania artykułu: https://pomoc.pasejo.pl/-sposoby-dostawy-wykorzystywane-w-sklepie

  Pozdrawiam


 6. Witam,

  Dziękuję za sugestię odnośnie integracji z kurierami.

  Przekazuję sprawę do działu badawczo-rozwojowego w celu analizy.

  Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie napisać kiedy Pana sugestie mogły by być zrealizowane.

  Pozdrawiam


 7. Witam,

  Niestety integracja nie zależy jedynie od nas. Nie jesteśmy w stanie obecnie napisać czy uda się nawiązać współpracę z firmą w celu integracji z Baselinker.

  Dziękuję za zgłoszenie pomysłu. Przekazuję sprawę do działu badawczo-rozwojowego w celu analizy.

  Pozdrawiam


 8. Witam,

  Problem wynika ze zmian wykonanych po stronie Allegro. Mamy w planach przebudowę integracji po stronie Pasejo, aby wszystko współgrało ze zmianami ze strony Allegro. Obecnie proszę wpisać opis bezpośrednio w edytorze tekstu bez pomocy edytora z podglądem. Spowoduje to wyeliminowanie niechcianych znaczników.

  Pozdrawiam


 9. Witam,

  Jest to zrobione po to, aby klient otrzymał informację, jakie są dostępne sposoby dostawy oraz jakie wymogi musi spełnić aby mieć możliwość odblokowania tańszej przesyłki.

  Obecnie może Pan ukryć wyłączone sposoby dostawy za pomocą kodu CSS/LESS: .list-group-item.disabled { display:none; } 

  Kod należy wpisać w Zakładce Ustawienia > Dodatkowe style strony (Less/CSS)

  Pozdrawiam


 10. Na ten moment naszym priorytetem jest naprawa usterek, które zgłaszane są przez klientów oraz wykonanie zadań z kolejki zaplanowanych prac. W następnej kolejności planujemy wprowadzenie nowych funkcjonalności.

  W niedługim okresie czasu mam nadzieję, że temat szablonów Allegro zostanie poruszony.


 11. Witam,

  Jesteśmy w trakcie prac nad możliwością wyboru wyświetlanych cen. Najprawdopodobniej będą wyświetlane obie ceny lub będzie możliwość wyboru między ceną netto, a brutto w panelu administracyjnym sklepu.

  Mimo wszystko dziękuję za zgłoszenie pomysłu i proszę o cierpliwość do czasu wprowadzenia funkcji.

  Pozdrawiam


 12. Witam,

  Dziękuję za zgłoszenie problemu. Został przekazany do działu technicznego. Mamy zamiar znacznie rozszerzyć dodatek z kodami rabatowymi. W pierwszej kolejności chcemy zapobiec tego typu przypadkom oraz rozbudować obecne funkcję. W jednej z przyszłych aktualizacji można się spodziewać poprawki odnośnie produktów w promocji.

  Pozdrawiam

   

×