Skocz do zawartości

red_rose

Użytkownicy
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O red_rose

 • Tytuł
  Forumowicze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Moim zdaniem warto spróbować! Tylko może nie inwestuj od razu w jakieś bardzo znane i tym samym z drogim czasem antenowym radio.. Stwórz fajną i ciekawa reklamę, która będzie po prostu interesowała i zachęci do znalezienia Twojego salonu.
 2. A powiedz o jakiej tematyce będzie ten kanał? To jest ważne, bo aktualnie video biznes rozwija się prężnie i żeby nie okazało się, że prezentujesz dokłądnie to samo co inno vlogerzy. A nawet jeśli temat jest już omawiany na YT to warto (a nawet trzeba) zaproponować inny sposób prowadzenia kanału.. To jaki temat chcesz nakręcać?
 3. malaala ma dobry pomysł. Sprecyzowanie oferty, np. diety dla kobiet w ciąży , dla cukrzyków itp. może się sprawdzić. Widziałam też, że na grouponie i innych tego typu portalach właśnie dietetyce zamieszczają swojej oferty ze specjalnymi rabatami. Z kolei jeśli chodzi o diety internetowe, to może jest ich dużo i do tego są darmowe, ale moim zdaniem mogą posłużyć jako wskazówki żywieniowe, a nie ściśle określony sposób żywienia. Dieta ma wpływ na funkcjonowanie naszego całego organizmu, dlatego warto zainwestować w dobrego dietetyka.
 4. Witam, od jakiegoś czasu prowadzę niedużą firmę zajmującą się sprzedażą żywności ekologicznej. Biznes się rozkręca, dlatego chciałabym otworzyć sklep internetowy. Jakie są dostępne platformy e-commerce'owe do tworzenia własnych sklepów online? Jest to dla mnie coś nowego, zatem program musi być łatwy w obsłudze i kompleksowy....
 5. Czy w tym roku będzie zmiana dotycząca zapłaty podwójnej zaliczki na podatek dochodowy podatek liniowy?
 6. czy zakup towaru handlowego stanowi dla mnie koszt bezpośredni w dniu wystawienia faktury mimo że go w tym m-cu nie sprzedam a zrobie to np za 2 miesiące?
 7. Co miesiąc muszę wysyłać? Czy wystarczy to pierwsze wysłanie i potem tylko przelewy do ZUS? Nie mam pracowników i rozliczam się tylko ze zdrowotnego.
 8. Zamierzam wynająć samochód osobowy (na firmę) jak wówczas wygląda sprawa księgowania opłaty za najem oraz czy mogę ująć w kosztach wydatki na paliwo?
 9. Zakupilismy do firmy ekspres do kawy za 3600 netto. jak go wprowadzić do ŚT?
 10. Mam problem z klientem. wykonałam usługę, wystawiłam fakturę, a on nie chce jej przyjąć. W takiej sytuacji mogę wysłać mu ją na e-mail, mimo że nie wyraził zgody na otrzymywanie e-faktur? a może wysłać pocztą- za potwierdzeniem odbioru? Tylko co mam zrobić jeżeli nie będzie chciał odebrać? Mieliście kiedyś taki problem?
 11. to nie mogę jednym wpisem ująć tego wydatku w kol. 13 i dodatkowo wpisać ją do ew. wyposażenia.
 12. tak, na fakturze są dwie pozycje: 1. bindownica 2. koszt przesyłki.
 13. Mam fakturę za zakup bindownicy 350,00 z czego 12,00 zł kurier. Jak to zaksięgować? Dodam że chcę ująć ją w ewidencji wyposażenia.
×