Skocz do zawartości

dzidka

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy w części C mogę trzymać karty ewidencji czasu pracy byłego pracownika?
 2. Jak pisałam w innym wątku zamierzam rozpocząć działalność gospodarczą polegająca na transporcie osób. Co w pierwszej kolejności powinnam wypełnić, gdzie i jak złożyć? z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
 3. Firma transportowa - przewozy busem

  dzięki za wsparcie. W taki razie niedługo wezmę się za zakładanie działalności :)
 4. Firma transportowa - przewozy busem

  to nie będzie bus na 6 osób, co to to nie. nasz pomysł polega na tym, że będziemy przewozić również osoby z okolicznych wsi. ich też dotyczy ten problem. na początku byłby to jeden bus do przewozu między tymi miejscowościami. Z czasem kupilibyśmy więcej busów, a może nawet autobus do przewozów zagranicznych.
 5. Firma transportowa - przewozy busem

  tak, jeden. Mieszkamy w miejscowości, która znajduje się na pograniczu dwóch powiatów. Dojazdy do dwóch większych miast są delikatnie mówiąc utrudnione. autobusy kursują tylko w tygodniu i to tylko dwa na dzień, w weekend możesz zapomnieć o wyprawie do miasta. a do tego ceny biletów są z kosmosu. Ostatnio przewoźnik wymyślił sobie ze porannym kursem do miasta mogą jechać tylko te osoby które wpisały się na listę. inne muszą czekać na wieczorny. wyobrażacie to sobie? koszmar
 6. wraz z mężem zastanawiamy się nad kupnem busa i świadczeniem usług transportu osób. co o tym sądzicie? jest to opłacalny biznes?
×