Skocz do zawartości

Driver

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dzień dobry, w 100% podpisuję się pod postem p. Marcina. Kategoryzacja klientów i przypisanie im odpowiednich poziomów cen to podstawa podstaw. Pragnę zauważyć że stały % rabatu nie rozwiązuje sprawy ponieważ towary maja różną marżowość i na jednym 10% rabatu jest ok a na innym 5% to cała marża. Proszę również wziąć pod uwagę różnicowanie cen wysyłek po przekroczeniu wagi - w tej chwili nie ma takiej opcji.
 2. Driver

  Integracja - Baselinker

  Ale Baselinker chce. Jeśli oni chcą to reszta zależy tylko od Państwa
 3. Driver

  DHL i inni

  Szanowny Panie, intergacja z Apaczka może i jest fajna ale jeśli ktoś ma umowe z DHL bezpośrednią może mieć lepsze ceny, lepszy serwis, jasną kwetię w przypadku odpowiedzialności za zniszczenia / uszkodzenia przesyłek (formalnie wiążemy się umową z wykonawcą - DHL a nie pośrednikiem) a co szczególnie istotne w aspekcie RODO czytelną sytuację odnośnie przekazywania danych osobowych. Dlatego integracje bezpośrednie są zdecydowanie lepsze. Damy radę?
 4. Driver

  Integracja - Baselinker

  Witam, również chciałbym zagłosować za integracją z Baselinker - dacie radę, to proste.
 5. Dzień dobry, proszę o informację czy planują Państwo dołożyć wtyczkę lub funkcjonalność bezpośrednią do wysyłania klientom / blogerom linków afiliacyjnych reklamujących sklep?
 6. Driver

  DHL i inni

  Dzień dobry, jakie są realne widoki na integracje z DHL i innymi kurierami? Skrajnie Baselinker jak już ktoś pytał.
×