Skocz do zawartości

radżory

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. radżory

  szycie

  Zdecydowanie zgadam się z moimi poprzednikami. Nie czekaj, tylko bierz się do roboty, a jak byś planowała jakieś warsztaty w okolicach Krakowa daj koniecznie znać!
 2. Hmmmm..... kiepska sytuacja, tym bardziej, że to małe miasto i negatywna opinia nie rozejdzie się tak łatwo po kościach. Próbowałaś rozmawiać z konkurencją? Może zorganizuj jakąś akcję, zaproś ludzi i pokaż, że wszystkie głupstwa, które wypisują na temat Twojego salonu mijają się z prawdę? Może zacznij sama o sobie wypisywać w Internecie pozytywne opinie i komentarze (ale tak, by wyglądały na prawdziwe, a nie stricte reklamowe) albo spróbuj dotrzeć do lokalnych mediów i z nimi nawiąż współpracę. Powodzenia!
 3. W pełni zgodzę się z kamil_xd, sklep na kółkach jest bardzo ryzykowny, w niektórych okolicach może się sprawdzić, w innych zaś absolutnie nie, a chyba nie o to chodzi, by mieć shoop truck, który będzie stał wyłącznie w jednym miejscu. A może zdrowe naleśniki? Ciężko jest znaleźć takie na prawdę dobre, a czasem chciałoby się w drodze zjeść taką zdrową i lekką wersję tortilli. Jakieś ciekawe placki, a nie tylko zwykłe pszenny i świeże, smaczne dodatki. Musiałabyś pomyśleć tylko nad formą naleśnika, tak by można było go bez problemu wziąć w rękę i jeść na ulicy, bez obaw o ubrudzenie całego ubrania.
 4. Witam wszystkich, Zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego. Zajmuje się hobbistycznie tworzeniem różnych praktycznych rzeczy, czasem też niepraktycznych ale wszyscy zawsze chwalą. Chciałabym to sprzedawać, a jednak są to wyroby własnoręczne, a pomysły autorski. Czy problemem może być prawo autorskie? Z mojej strony nie ma żadnego komplikacji, ale zastanawiam się, czy klienci nie będą wymagali ode mnie jakiegoś dokumentu, klauzuli... Proszę o odpowiedź.
 5. Postanowiłem zainwestować w reklamę swojej działalności w Internecie. Jakie reklamy w sieci są najlepsze, najbardziej skuteczne. Proszę o jakieś wskazówki, bo nigdy nie miałem z tym nic wspólnego.
 6. Czy jeżeli dostaję refakturę od właściciela lokalu za zużytą energię to vat też odliczam w miesiącu terminu płatności?
 7. Mam pracownicę której umowa kończy się w 2013 roku, napisałam jej wypowiedzenie a ona dzisiaj dostarczyła mi zaświadczenie że jest w ciąży tyg 12/13 tj. 3 miesiące bez podania daty porodu, czy ja mogę nie wycofywać wypowiedzenia i wówczas umowa zakończy sie z dniem porodu, proszę o podpowiedź?
 8. jesteś pewna? nie chcę mieć później nieprzyjemności.
 9. no własnie ja też jestem tego ciekawy. czekam z niecierpliwością na jakąś konkretną odp.
 10. radżory

  bilety PKP

  dziękuję za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
 11. Zakupiłem obudowę do telefonu, jednak na fakturze są dwie pozycje: 1. Obudowa 2. Koszt wysyłki i pakowania Czy mam wprowadzić fakturę do jednej kol. KPiR czy w dwóch oddzielnych?
 12. Posiadam bilety kolejowe z podróży do klienta (powyżej 50km) za które oczekuję zwrotu kosztów. Jak najlepiej będzie umieścić je na fakturze dla klienta aby nie płacić zbędnie VAT?
 13. Dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu.
 14. Jak rozliczyć koszty poniesione na składki ZUS (ub. społeczne i zdrowotne) w Księdze Przychodów i Rozchodów?
×