Skocz do zawartości

radżory

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez radżory


 1. Hmmmm..... kiepska sytuacja, tym bardziej, że to małe miasto i negatywna opinia nie rozejdzie się tak łatwo po kościach. Próbowałaś rozmawiać z konkurencją? Może zorganizuj jakąś akcję, zaproś ludzi i pokaż, że wszystkie głupstwa, które wypisują na temat Twojego salonu mijają się z prawdę? Może zacznij sama o sobie wypisywać w Internecie pozytywne opinie i komentarze (ale tak, by wyglądały na prawdziwe, a nie stricte reklamowe) albo spróbuj dotrzeć do lokalnych mediów i z nimi nawiąż współpracę. Powodzenia!


 2. W pełni zgodzę się z kamil_xd, sklep na kółkach jest bardzo ryzykowny, w niektórych okolicach może się sprawdzić, w innych zaś absolutnie nie, a chyba nie o to chodzi, by mieć shoop truck, który będzie stał wyłącznie w jednym miejscu. A może zdrowe naleśniki? Ciężko jest znaleźć takie na prawdę dobre, a czasem chciałoby się w drodze zjeść taką zdrową i lekką wersję tortilli. Jakieś ciekawe placki, a nie tylko zwykłe pszenny i świeże, smaczne dodatki. Musiałabyś pomyśleć tylko nad formą naleśnika, tak by można było go bez problemu wziąć w rękę i jeść na ulicy, bez obaw o ubrudzenie całego ubrania. :) 


 3. Witam wszystkich,

  Zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego. Zajmuje się hobbistycznie tworzeniem różnych praktycznych rzeczy, czasem też niepraktycznych ale wszyscy zawsze chwalą. Chciałabym to sprzedawać, a jednak są to wyroby własnoręczne, a pomysły autorski.

  Czy problemem może być prawo autorskie? Z mojej strony nie ma żadnego komplikacji, ale zastanawiam się, czy klienci nie będą wymagali ode mnie jakiegoś dokumentu, klauzuli... Proszę o odpowiedź.


 4. Mam pracownicę której umowa kończy się w 2013 roku, napisałam jej wypowiedzenie a ona dzisiaj dostarczyła mi zaświadczenie że jest w ciąży tyg 12/13 tj. 3 miesiące bez podania daty porodu, czy ja mogę nie wycofywać wypowiedzenia i wówczas umowa zakończy sie z dniem porodu, proszę o podpowiedź?

×