Skocz do zawartości

Andy2002

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Odbiorcą moich usług jest klient z całego kraju. Usługa polega na opłatach co miesięcznych za gwarancję naprawy za darmo w razie czego 24h.
 2. A sama decyzja VAT 5 nie wystarczy, przecież wiadomo że nie wydadzą jej bez opłacenia rejestracji.
 3. To jest berlingo - 2 siedzenia i przestrzeń do przewożenia ładunków. Czy wystarczy to że wiem że spełnia wymogi mój samochód żeby odliczać VAT?
 4. Masakra jakaś, a miało być tak fajnie czyli składam wniosek do CEIDG a potem muszę iść do ZUS i złożyć zgłoszenie siebie do ubezpieczenia. Nie można tego zrobić od razu w urzędzie gminy? W zasadzie 7 dni już dawno minęło, grozi mi jakaś kara?
 5. Chciałbym kupić na firmę samochód Citroen Berlingo, czy będę mógł od niego odliczyć VAT?
 6. Spotkałem się z taką opinią że reklamy w prasie nic nie dają, są drogie a i każdy czytelnik je pomija. Podobno lepszym rozwiązaniem jest współpraca z firmami PR-owymi. Może ktoś ma w tej dziedzinie doświadczenie?
 7. Przy rejestracji w urzędzie wypełniłem VAT zgłoszeniowy i zapłaciłem 170 złotych na ich konto, czy to wszystko już wystarczy żebym mógł wystawiać faktury VAT?
 8. Jak już zarejestrowałem się w urzędzie to czy muszę jeszcze iść do ZUS i tam się zgłosić? Podobno wszystko miało załatwić jedno okienko.
×