Skocz do zawartości

kwes

Użytkownicy
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Najlepiej sobie zastrzec prawa autorskie - wtedy nie ma niebezpieczeństwa plagiatu.
 2. Często odwiedzam takie sklepy internetowe, sama bardzo popieram zdrowy styl życia.
 3. Wybierz najlepiej bez myślnika.
 4. kwes

  koszty przesyłki

  Mnie się zawsze wydawało, że ceny przesyłek są narzucone z góry, choć widzę też w niektórych sklepach, że są mocno zawyżone.
 5. Można podjąć współpracę z Agencja Pracy, moim zdaniem to lepsze niż szukanie na własną rękę.
 6. kwes

  jak zarządzać konfliktem

  Może pomogłoby, jeśli jest taka możliwość, rozdzielić ich do dwóch zespołów. Albo dać im zadanie, w którym będą musieli współpracować...
 7. Najlepszym motywatorem do pracy sa oczywiście pieniądze...ale mogą to być także pochwały, wycieczki, bony do sklepów.
 8. W podjęciu decyzji nikt nie pomoże niestety, ale skoro kradnie to chyba nie jest to najlepszy pracownik.
 9. Jak najbardziej jestem za takimi szkoleniami. Sama kilkakrotnie brałam udział w bardzo fajnych szkoleniach i wiem, że one bardzo integrują zespół.
 10. kwes

  Kawa na czas

  Jeśli chodzi o parzenie kawy to bardzo ważna jest kwestia doboru odpowiedniego ekspresu: http://www.homebook.pl/artykuly/1522/kupujemy-ekspres-do-kawy-na-co-zwrocic-uwage. Ja wybrałam ekspres wysokociśnieniowy, bo lubię wysokie standardy. Ale z tego co wiem dobrze sprawdza się przelewowy a nawet ten z koniecznością ręcznego usuwania fusów. Wszystko jednak zależy od oczekiwań.
 11. Można także zacząć wydawać gazetkę branżową. Dobrym pomysłem jest opisywanie w niej wszystkiego, co dzieje sie w firmie, ona może mieć charakter e-wydania (wtedy oszczędza się na druku). Jeśli przeprowadzi się wywiad z jakimiś osobami z pokrewnej branży lub wstrzeli w ciekawy temat, to dobra promocja. Tutaj http://artvocado.pl/jak-przeprowadzic-dobry-wywiad-5-bledow-ktorych-nie-powinien-popelniac-dziennikarz/ znalazłam wytyczne jak powinien wyglądać dobrze przeprowadzony wywiad. Sama kiedyś prowadziłam gazetke branżowa i tam znalazł sie wywiad ze sportowcem.
 12. Taki sklep to świetny pomysł. Sama wiele razy zastanawiałam się nad ty, czy nie otworzyć sklepu z kartkami pocztowymi robionymi na zamówienie.
 13. Mnie ostatnio zastanowiły zioła na bezsenność, nawet znalazłam herbatkę z szyszek chmielu. Myślę, że to lepszy wybór niż trucie się farmakologią.
 14. kwes

  fryzjer na telefon?

  Ja też chęnie skorzystałabym z takiego fryzjera:)
×