Skocz do zawartości

ProMariusz

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ProMariusz

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Wszystkim prowadzącym internetowy biznes polecam zapoznanie się z poniższa infografiką. Ochrona poufnych danych(zarówno własnych jak i klientów) powinna być traktowana priorytetowo z wile względów. Utrata choćby jednego konta email często może wywołać prawdziwą lawinę włamań i przynieść wielkie straty. Na szczęście wystarczy przestrzegać paru prostych zasad że zminimalizować taki ryzyko prawie do zera. Kliknij w infografikę żeby przeczytać cały artykuł! [xurl=http://nielegalni.org/jak-chronic-swoje-haslo/]
 2. Faktury elektroniczne

  Pamiętaj jednak ze nie opłaca się zniechęcać do siebie klientów, ci zadowoleni i powracający to często największy kapitał firmy. Ja osobiście zawsze wysyłałem grzecznie fakturę gdy ktoś o nią poprosił.
 3. Sklep z witaminami, suplementami

  Pomysł jak pomysł, zawsze najważniejsze jest realizacja. Na pewno nie będzie to jakaś wyjątkowa usługa bo 'leki' nie na receptę można spokojnie nabyć na allegro i w wielu sklepach.
 4. czy warto czekać na dotację

  Warto również pamiętać ze takie dotacje często krepują nieco ręce dokładając dużo zbędnej biurokracji lub jakiś obowiązkowych szkoleń. Trzeba przygotować się również na to że nie całe pieniądze mądrzy urzędnicy pozwolą ci wydać tak jak tego chcesz.
×