Skocz do zawartości

Madzior55

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Madzior55

 • Tytuł
  Początkujący
 1. A jakie mielibyście konkretne porady, dla osób, które noszą się zamiarem założenia firmy, ale nie widzą od czego zacząć? Z tego co się orientuje - od grudnia tego roku można firmę założyć znacznie szybciej, tzn. szybciej uzyskać nr NIP oraz Regon. Więcej informacji na ten temat znajduje się w artykule [xurl]https://www.ppg24.pl/otworz-firme-w-7-dni,188.html. Warto, przed założeniem działalności sprawdzić o jakie dotacje można się starać - to również jest korzystne rozwiązanie dla rozpoczynających działalność na własną rękę.
 2. Mam zorganizować spotkanie z klientem w Rzeszowie dla kilku pracowników z mojej firmy i mam zorganizować im także nocleg. Zastanawiam się, który rzeszowski hotel byłby dobrym miejscem na takie spotkanie. Chodzi mi o to, żeby był w dobrej lokalizacji i miał własną restaurację. Słyszałam sporo dobrych opinii na temat [xurl]http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-ferdynand-hotel-rzeszow-81013 - czy warto skorzystać z ich usług? Proszę o opinie lub jakieś inne propozycje. Z góry dziękuje
 3. Moim zdaniem najważniejsze jest wybranie branży, na której się znasz. Jeśli chcesz założyć sklep - to na początku skupiłabym się na sklepie stacjonarnym, a w następnej kolejności założeniem sklepu internetowego, który swoją swoją drogą powinien zachęcać klienta do częstszych zakupów, np. swoim wyglądem i funkcjami. Jeśli już decydujesz się na takie rozwiązanie to warto skorzystać z [xurl]http://wirtualne-sklepy.pl/ - narzędzia, które pozwala klientowi m.in na wirtualny spacer.
 4. Witam. Ostatnio znalazłam ciekawy filmik z działaniami marketingowymi a mianowicie case study [xurl]http://havasmedia.pl/case-study/msaver/ . Czy u was w firmach prowadzono takie analizy?
 5. Praca pracą, ale czasami warto się rozerwać i zapewnić pracownikom jakieś miłe doświadczenia. Jakie macie pomysły na wyjazdy integracyjne? Może mieliście już jakieś ciekawe doświadczenia i byliście w miejscach, które warto polecić innym? Byłabym wdzięczna za każdy pomysł - może skorzystam Moja firma ma zaplanowany kolejny wyjazd do Częstochowy, mamy zamiar zatrzymać się w hotelu Dolcan [xurl]http://www.hotel.dolcan.com.pl/imprezy-okolicznosciowe i zorganizować tam imprezę firmową. Myślę, że całkiem fajna propozycja dla pracowników :)
 6. Witajcie, w mojej firmie proces prowadzenia rachunkowości nie działa zbyt sprawnie, z czego wynikają później różne problemy - dodatkowe koszty. Mamy zamiar zatrudnić firmę zajmującą się konsolidacją sprawozdań finansowych [xurl]http://www.mddp-bc.pl/uslugi/planowanie-raportowanie-i-konsolidacja/konsolidacja-sprawozdan-finansowych/ . I tu pojawia się moje pytanie, czy wasze firmy korzystają z tego typu usług? Czy jest to opłacalne i czy rzeczywiście usprawnia cały proces?
 7. Również wydaje mi się, że to super pomysł, jednak musisz wziąć pod uwagę dojazdy i koszty jakie będą wiązały się z tego typu interesem.
 8. Wydaje mi się, że przede wszystkim marketing internetowy, social media :)
×