Skocz do zawartości

Maciej83

Użytkownicy
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam. Czy wiecie może cokolwiek na temat dofinansowań do zakupu wózków widłowych? Swego czasu czytałem, iż takie dofinansowanie przyznawane jest przez UE, jednak czy to prawda? I czy nadal to obowiązuje? I przede wszystkim, jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie i w efekcie je otrzymać? Co do samych wózków, to myślałem nad zakupem dwóch, nie mam jeszcze konkretnych modeli, ale podejrzewam, że będą to wózki z tej listy - [xurl]http://www.suret.com.pl/wozki-widlowe/sprzedaz-nowych/czolowe-elektryczne/.
 2. I jak? robisz coś w tym kierunku?
 3. i wreszcie jaką decyzję podjąłeś?
 4. Oczywiście nie istnieje w stu procentach bezpieczny i pewny sposób inwestowania, który zapewni nam wysoki zysk, dlatego przy wyborze odpowiedniego sposobu warto dobrze się zastanowić. Jestem zwolennikiem inwestowania w fundusze inwestycyjne, dlatego o nich powiem kilka zdań. Według mnie to jedne z bardziej opłacalnych sposobów na lokowanie pieniędzy, niestety jednak w naszym kraju są one dosyć niedoceniane. Wystarczy tylko spojrzeć na przykładowe stopy zwrotu, jak na przykład tutaj - [xurl]https://www.bphtfi.pl/stopy-zwrotu, z których wynika, że FI to dobry pomysł.
 5. Ponoć nic nie zastąpi realnych doradców - jak z tym jest nie mam pojęcia, ale na pewno trzeba mieć zaufanie do porad online.
 6. Tak jak powiedzieli już poprzednicy, aby rozwinąć firmę trzeba zadbać o podwyższanie kwalifikacji - zarówno swoich, jak i kwalifikacji pracowników. Można to zrobić m.in. przy pomocy szkoleń. Oczywiście dobór odpowiednich zależy w dużej mierze od branży w jakiej funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo. Ja również chciałbym skorzystać ze szkoleń - mianowicie z jednego. Czy waszym zdaniem tego typu szkolenia techniczne dla firm, jakie oferuje Innpuls ([xurl]http://www.szkolenia.innpuls.pl/) byłyby dobrym pomysłem?
 7. i jak? zdecydowałeś się na wystartowanie?
 8. W firmie w której dosyć często wynajmuję wózki widłowe jest możliwość zamówienia czyszczenia maszyn. Możliwe, że maszyny produkcyjne również kwalifikują się do tej usługi, ale nie jestem w stu procentach pewny, musiałbyś skontaktować się z tą firmą, czy to przez e-maila, czy telefonicznie. Tutaj masz informacje na ten temat - [xurl]http://www.suret.com.pl/pozostale-uslugi/.
 9. Ciężko tak w skrócie określić na co powinieneś zwrócić uwagę - ale według mnie przede wszystkim na jakość usług, jakie chciałbyś oferować oraz na koszty. Rozbudowanie firmy informatycznej wiąże się jednak ze sporymi kosztami - samo wyposażenie serwerowni (kupno nowych sprzętów, oprogramowania, czy chociażby tego typu szaf - [xurl]http://www.agmar.com/szafy-teleinformatyczne/) to dosyć duży wydatek.
 10. Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wynajem sali szkoleniowej na ok. 20 osób na cały dzień? Szkolenie ma trwać 5-6 godzin.
 11. Przed chwilą czytałem dosyć stary artykuł Wyborczej dotyczący sukcesów polskich firm na świecie. Była tam wzmianka o producencie okien, który swoje produkty sprzedaje w NY oraz o polskich firmach kosmetycznych, które dostarczają swoje kosmetyki na całym świecie. Sam znam firmy odnoszące sukcesy poza granicami Polski, np. Forum Seating, zajmują się oni m.in. produkcją krzeseł audytoryjnych - [xurl]http://www.forumseating.pl/produkty/krzesla-audytoryjne/. Swoich odbiorców posiadają na całym świecie. Jako Polaka oczywiście cieszą mnie takie informacje, bo miło słyszeć, że polskie firmy osiągają sukcesy. I oby było takich firm coraz więcej. Co na ten temat sądzicie? Może znacie takie firmy?
 12. Maciej83

  Biuro na wynajem

  no faktycznie, pomysl całkiem niezły;)
×