Skocz do zawartości

Maciej83

Użytkownicy
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Maciej83

 1. Witam. Czy wiecie może cokolwiek na temat dofinansowań do zakupu wózków widłowych? Swego czasu czytałem, iż takie dofinansowanie przyznawane jest przez UE, jednak czy to prawda? I czy nadal to obowiązuje? I przede wszystkim, jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie i w efekcie je otrzymać? Co do samych wózków, to myślałem nad zakupem dwóch, nie mam jeszcze konkretnych modeli, ale podejrzewam, że będą to wózki z tej listy - [xurl]http://www.suret.com.pl/wozki-widlowe/sprzedaz-nowych/czolowe-elektryczne/.
 2. I jak? robisz coś w tym kierunku?
 3. i wreszcie jaką decyzję podjąłeś?
 4. Oczywiście nie istnieje w stu procentach bezpieczny i pewny sposób inwestowania, który zapewni nam wysoki zysk, dlatego przy wyborze odpowiedniego sposobu warto dobrze się zastanowić. Jestem zwolennikiem inwestowania w fundusze inwestycyjne, dlatego o nich powiem kilka zdań. Według mnie to jedne z bardziej opłacalnych sposobów na lokowanie pieniędzy, niestety jednak w naszym kraju są one dosyć niedoceniane. Wystarczy tylko spojrzeć na przykładowe stopy zwrotu, jak na przykład tutaj - [xurl]https://www.bphtfi.pl/stopy-zwrotu, z których wynika, że FI to dobry pomysł.
 5. Ponoć nic nie zastąpi realnych doradców - jak z tym jest nie mam pojęcia, ale na pewno trzeba mieć zaufanie do porad online.
 6. Tak jak powiedzieli już poprzednicy, aby rozwinąć firmę trzeba zadbać o podwyższanie kwalifikacji - zarówno swoich, jak i kwalifikacji pracowników. Można to zrobić m.in. przy pomocy szkoleń. Oczywiście dobór odpowiednich zależy w dużej mierze od branży w jakiej funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo. Ja również chciałbym skorzystać ze szkoleń - mianowicie z jednego. Czy waszym zdaniem tego typu szkolenia techniczne dla firm, jakie oferuje Innpuls ([xurl]http://www.szkolenia.innpuls.pl/) byłyby dobrym pomysłem?
 7. i jak? zdecydowałeś się na wystartowanie?
 8. W firmie w której dosyć często wynajmuję wózki widłowe jest możliwość zamówienia czyszczenia maszyn. Możliwe, że maszyny produkcyjne również kwalifikują się do tej usługi, ale nie jestem w stu procentach pewny, musiałbyś skontaktować się z tą firmą, czy to przez e-maila, czy telefonicznie. Tutaj masz informacje na ten temat - [xurl]http://www.suret.com.pl/pozostale-uslugi/.
 9. Ciężko tak w skrócie określić na co powinieneś zwrócić uwagę - ale według mnie przede wszystkim na jakość usług, jakie chciałbyś oferować oraz na koszty. Rozbudowanie firmy informatycznej wiąże się jednak ze sporymi kosztami - samo wyposażenie serwerowni (kupno nowych sprzętów, oprogramowania, czy chociażby tego typu szaf - [xurl]http://www.agmar.com/szafy-teleinformatyczne/) to dosyć duży wydatek.
 10. Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wynajem sali szkoleniowej na ok. 20 osób na cały dzień? Szkolenie ma trwać 5-6 godzin.
 11. Przed chwilą czytałem dosyć stary artykuł Wyborczej dotyczący sukcesów polskich firm na świecie. Była tam wzmianka o producencie okien, który swoje produkty sprzedaje w NY oraz o polskich firmach kosmetycznych, które dostarczają swoje kosmetyki na całym świecie. Sam znam firmy odnoszące sukcesy poza granicami Polski, np. Forum Seating, zajmują się oni m.in. produkcją krzeseł audytoryjnych - [xurl]http://www.forumseating.pl/produkty/krzesla-audytoryjne/. Swoich odbiorców posiadają na całym świecie. Jako Polaka oczywiście cieszą mnie takie informacje, bo miło słyszeć, że polskie firmy osiągają sukcesy. I oby było takich firm coraz więcej. Co na ten temat sądzicie? Może znacie takie firmy?
 12. Maciej83

  Biuro na wynajem

  no faktycznie, pomysl całkiem niezły;)
 13. najlepszy post jaki widziałem w tym temacie, masz całkowitą rację- tak powinien wyglądać system motywacyjny w każdej pracy!!
 14. Wszystko zależy od tego jakiego typu było to odszkodowanie np. odszkodowanie za wypadek komunikacyjny oraz od tego do jakiego ubezpieczyciela chcesz składać swoje roszczenia. Możesz sam walczyć o wypłatę zaległego odszkodowania poprzez wysyłanie pism, bądź przy pomocy pełnomocnika np. firmy która wyegzekwuje [xurl=http://www.mk-finanse.pl]odszkodowanie za wypadek.
 15. ciągle tylko te sklepy internetowe... przecież konkurencja jest ogromna, jak Wy chcecie się wybić?
 16. Za dwa miesiące mija ważność okresowych szkoleń BHP w mojej firmie, dlatego chciałbym zagwarantować moim pracownikom nowe kursy. Myślałem nad skorzystaniem ze szkoleń BHP w wersji online, ponieważ jak do tej pory korzystaliśmy tylko ze szkoleń tradycyjnych, a z tego co słyszałem e-learningowe szkolenia BHP są wygodniejsze i tak samo skuteczne. W Internecie natknąłem się na firmę oferującą takie szkolenia - [xurl]https://e-specjalistabhp.pl/szkolenia-bhp/coursedetails,131,szkolenie-okresowe-bhp-dla-pracownikow-administracyjno---biurowych.html. Czytałem, że kurs składa się z pięciu lekcji oraz testu końcowego, a dodatkowo jest tani, dlatego chciałbym z niego skorzystać. Może ktoś z Was korzystał z ich oferty?
 17. Niestety nie jestem z Krakowa i nie znam w tamtej okolicy żadnych miejsc na imprezę firmową, więc nie pomogę. Ale możesz skorzystać z wyszukiwarki takich obiektów - [xurl]http://www.salebiznesowe.pl/. Sam kilkakrotnie korzystałem z tej strony, gdy chciałem znaleźć odpowiednie miejsce na szkolenia. Z tego co wiem znajdują się tam również oferty sal bankietowych, także to chyba odpowiednie miejsca na imprezę firmową.
 18. Według mnie to nie jest dobry pomysł, równie dobrze można w tym miejscu postawić automat z kawą a nie mobilny samochód..
 19. W takich przypadkach niestety konieczna jest bardzo dobra znajomość przepisów, dlatego czasami lepiej zlecić sprawy księgowo-finansowe specjalistom i mieć pewność, że wszystko będzie rozliczone na bieżąco, w terminie i zgodnie z przepisami. Polecam publikację [xurl]http://www.mddp-outsourcing.pl/publikacje/rachunkowosc/art,195,kiedy-ujac-fakture-korygujaca-w-rozliczeniach.html w której konkretnie zostały wyjaśnione zagadnienia dotyczące faktur, a co najważniejsze w odwołaniu do aktualnie obowiązujących przepisów.
 20. Maciej83

  nowy biznes

  o, całkiem dobry pomysł.
 21. Jeśli chciabyś sprzątać w jakichś firmach itp. to musiałabyś wygrywać przetargi na sprzątanie
×