Skocz do zawartości

Wiki55

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jak jest u Was w firmach ze znajomością języka angielskiego wśród pracowników? Chodzi mi oczywiście o profesjonalne słownictwo branżowe i umiejętności w tłumaczeniach tekstów? Muszę przyznać, że u mnie w firmie zdarza się, że pracownicy nie posiadają takich umiejętności, o jakich była mowa w ich CV - dlatego też postanowiliśmy skorzystać z usług profesjonalnego serwisu internetowego [xurl]http://www.transmem.pl/internetowy-tlumacz-jezykow-obcych/, który wychodzi na przeciw firmom takim jak nasza. Chciałam zapytać, czy w Waszych firmach takie rozwiązania są wdrażane, czy jednak korzystacie z tradycyjnego biura tłumaczeń lub nie korzystacie wcale?
 2. Zgadzam się ze słowami poprzednika, szkolenia należy wdrażać wtedy, gdy istnieje taka potrzeba. Poza tym można inwestować w inne szkolenia związane z daną branżą. Z tego co wiem, teraz np. są organizowane specjalne szkolenia dla pracowników z branży lotniczej [xurl]http://www.szkolenia.innpuls.pl/innpuls-szkolenia/techniczne-zaplecze-szkoleniowe/ , dzięki którym mogą polepszyć swoje wiadomości i wiedzę w danym zakresie. Uważam, że warto iść w tę stronę i szukać szkoleń ściśle związanych z daną branżą.
 3. Dobrą metodą, również wykorzystującą testy dla pracowników są platformy z branży HR, np.[xurl]http://hrwizard.eu , dzięki którym znalezienie wykwalifikowanego pracownika nie jest już takim problemem. Na portalu rejestrują się zarówno pracodawcy, jak i pracownicy, którzy wypełniają testy na dane stanowiska, dzięki czemu proces rekrutacji odbywa się wygodniej dla obu stron.
 4. Wiki55

  reklama firmy

  Wydaje mi się, że ciekawym rozwiązaniem pod względem tych tradycyjnych form reklamy będą stojaki reklamowe, specjalnie zaprojektowane na potrzeby Twojej firmy. Jako ciekawa forma reklamy będą zachęcać do skorzystania z usług, a samym swoim wyglądem przykuwać zainteresowanie. Widziałam ciekawe modele takich stojaków na [xurl]http://www.emano.com.pl/oferta-nie-jestesmy-jedynie-biorca-briefow.html , ponadto firma projektuje je w ciekawy i innowacyjny sposób.
 5. My następną imprezę firmową mamy zaplanowaną w Lublinie w hotelu[xurl]http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-plus-hotel-korona-spa-a-wellness-lublin-81024 - z tego co wiem, to można tam wypocząć Szykuje się super zabawa - raz na rok firma organizuje nam takie wyjazdy integracyjne :)
 6. Wiki55

  kredyt

  Tak na prawdę wszystko zależy od tego jakim kapitałem dysponujemy - to odnośnie kredytów. Chyba, że w grę wchodzą szybkie pożyczki, bo z tym jest mniej formalności. Oferty można porównać na [xurl]http://www.multipozyczka.com.pl/, całkiem sprawnie to funkcjonuje.
 7. Zgadzam się z Wami - jak najwięcej dodatkowych zajęć dla dzieci. Sama chciałam, żeby w przedszkolu, gdzie chodzi moja córka były jakieś dodatkowe lekcje językowe np. fancuskiego, ale nie wypaliło. Teraz moja Ola chodzi na kurs w szkole językowej Berlitz [xurl]http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzieci_i_mlodziezy/jak_uczymy_dzieci - ja jestem zadowolona i ona też, ponieważ lekcje bardzo przypadły jej do gustu.
 8. Wiki55

  Zastępstwo w zleceniu

  Zgadzam się, takie szkolenie powinna przeprowadzić osoba, która posiada uprawnienia. Czytałam na ten temat w artykule https://e-specjalistabhp.pl/artykuly/ne ... n-bhp.html , myślę, że warto się zapoznać. A nie korzystacie ze szkoleń e-learningowych? Z tego co zauważyłam, ostatnio są coraz popularniejsze.
 9. Też nosiłam się z zamiarem założenia własnej firmy prze internet, jednak na chwilę obecną nie mam jeszcze środków i przyznam - trochę boje się zaryzykować. Może za kilka lat :)
 10. Zgadzam się z poprzednikami. Możesz sprzedawać na allegro, a w międzyczasie tworzyć własny sklep.
×