Skocz do zawartości

Paulina28

Użytkownicy
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. koszty przesyłki

  Ale lepiej nie praktykować takiego zawyżania - klienci szybko to wyłapują
 2. sklep internetowy

  Musisz prowadzić ewidencję.
 3. kredyt obrotowy

  Myślę, że przed zdecydowaniem się na konkretny kredyt bądź pożyczkę warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Na samym początku należy zorientować się jak wygląda nasza historia kredytowa (tutaj więcej na ten temat - [xurl]https://www.mini-credit.pl/czym-jest-historia-kredytowa-i-jak-ja-sprawdzic). Jeśli mamy dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej wówczas możemy wziąć kredyt w banku, a jeśli nie mamy zbyt dobrej historii lub po prostu chcemy pożyczyć szybko pieniądze to wtedy dobrym pomysłem są chwilówki (jednak najczęściej są one udzielane do określonej kwoty).
 4. Własna firma hostingowa

  W zupełności się zgadzam.
 5. jaki gadżet najlepszy?

  Rzeczywiście gadżety reklamowe są dosyć dobrym i tanim sposobem na efektywną reklamę. Warto z tej opcji korzystać, zwłaszcza że reklama i marketing to klucz do przetrwania firmy (oraz jej sukcesu ). Większość efektywnych reklam jest droga - mam na myśli głównie reklamy telewizyjne, poza tym z reguły zarezerwowane są one dla wielkich koncernów. Myślę, że dobrym sposobem na zaistnienie są również oryginalne materiały POS, chodzi mi głównie o coś takiego - [xurl]http://www.emano.com.pl/oferta-projektowanie-i-druk-materialow-pos-z-kartonu-i-tworzywa.html. Co o tym sądzicie?
 6. Wydawnictwo książkowe

  według mnie dosyć dobry (;
 7. Lokal ze zdrowym jedzeniem

  i jak? zdecydowałeś się? : )
 8. Inwestowanie

  Chciałabym w przyszłym roku zainwestować kilkanaście tysięcy. Myślicie, że w co będzie sens inwestować w 2015 roku? Fundusze inwestycyjne, lokaty?
 9. Wiek emerytalny - opinie

  Nie znalazłam na forum odpowiedniego tematu, dlatego zakładam ten. Kilka lat temu (a dokładnie w 2011 roku), podczas expose nowego rządu, premier zapowiedział stopniowe zwiększanie wieku emerytalnego. Jak zapewne wszyscy wiedzą, dla mężczyzn i kobiet wynosić będzie on 67 lat. Pułap ten zostanie osiągnięty odpowiednio w 2020 i 2040 roku. Co o tym myślicie? Czy według Was jest jakaś, chociażby najmniejsza, szansa na obniżenie tego wieku? Wiek przejścia na emeryturę można sprawdzić np. tutaj - [xurl]https://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-emeryturach/sprawdz-kiedy-przejdziesz-na-emeryture/.
 10. Sprzedaż wysyłkowa allegro.pl

  najprościej będzie zrobić zwrot.
 11. jak zdobyuc klientów sklepu internetowego

  przede wszystkim musisz się wypromować ;)
 12. założenie sklepu internetowego

  to bardzo dobry pomysł, popieram.
×