Skocz do zawartości

Paulina28

Użytkownicy
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Paulina28

 • Tytuł
  Forumowicze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ale lepiej nie praktykować takiego zawyżania - klienci szybko to wyłapują
 2. Musisz prowadzić ewidencję.
 3. Paulina28

  kredyt obrotowy

  Myślę, że przed zdecydowaniem się na konkretny kredyt bądź pożyczkę warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Na samym początku należy zorientować się jak wygląda nasza historia kredytowa (tutaj więcej na ten temat - [xurl]https://www.mini-credit.pl/czym-jest-historia-kredytowa-i-jak-ja-sprawdzic). Jeśli mamy dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej wówczas możemy wziąć kredyt w banku, a jeśli nie mamy zbyt dobrej historii lub po prostu chcemy pożyczyć szybko pieniądze to wtedy dobrym pomysłem są chwilówki (jednak najczęściej są one udzielane do określonej kwoty).
 4. W zupełności się zgadzam.
 5. Rzeczywiście gadżety reklamowe są dosyć dobrym i tanim sposobem na efektywną reklamę. Warto z tej opcji korzystać, zwłaszcza że reklama i marketing to klucz do przetrwania firmy (oraz jej sukcesu ). Większość efektywnych reklam jest droga - mam na myśli głównie reklamy telewizyjne, poza tym z reguły zarezerwowane są one dla wielkich koncernów. Myślę, że dobrym sposobem na zaistnienie są również oryginalne materiały POS, chodzi mi głównie o coś takiego - [xurl]http://www.emano.com.pl/oferta-projektowanie-i-druk-materialow-pos-z-kartonu-i-tworzywa.html. Co o tym sądzicie?
 6. według mnie dosyć dobry (;
 7. i jak? zdecydowałeś się? : )
 8. Chciałabym w przyszłym roku zainwestować kilkanaście tysięcy. Myślicie, że w co będzie sens inwestować w 2015 roku? Fundusze inwestycyjne, lokaty?
 9. Nie znalazłam na forum odpowiedniego tematu, dlatego zakładam ten. Kilka lat temu (a dokładnie w 2011 roku), podczas expose nowego rządu, premier zapowiedział stopniowe zwiększanie wieku emerytalnego. Jak zapewne wszyscy wiedzą, dla mężczyzn i kobiet wynosić będzie on 67 lat. Pułap ten zostanie osiągnięty odpowiednio w 2020 i 2040 roku. Co o tym myślicie? Czy według Was jest jakaś, chociażby najmniejsza, szansa na obniżenie tego wieku? Wiek przejścia na emeryturę można sprawdzić np. tutaj - [xurl]https://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-emeryturach/sprawdz-kiedy-przejdziesz-na-emeryture/.
 10. najprościej będzie zrobić zwrot.
 11. przede wszystkim musisz się wypromować ;)
 12. to bardzo dobry pomysł, popieram.
×