Skocz do zawartości

juras

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. juras

  Fundusz inwestycyjny - rady

  Zamiast funduszami inwestycyjnymi ja bym się zainteresował inwestowaniem w złoto. Przykładowo można zakupić np. takie monety http://inwestycje.mennica.com.pl/zloto/ ... bulionowe/ Nie potrzeba na to wielkich funduszy, a zawsze jest to jakieś zabezpieczenie na przyszłość. Jeśli ktoś z was inwestował już pieniądze w złoto to bardzo proszę o wasze opinie, spostrzeżenia, porady.
 2. Co myślicie o takim pomyśle na biznes jak wydawnictwo książkowe? Chodzi mi głównie o książki specjalistyczne z dziedziny IT i biznesu, ewentualnie podręczniki. Widzę, że wydawnictwa związane ze szkolnictwem, chodzi mi o te co wydają podręczniki mają się całkiem nieźle i ich oferta jest bogata, przykładem jest chociażby WSIP http://www.wsip.pl/ Co myślicie o takim pomyśle na biznes?
 3. czy są obecnie prowadzone jakieś dotacje dla firm na Górnym Śląsku? Chodzi o dotacje na rozwoj, dla istniejących firm.
 4. Zastanawiam się nad inwestycją, w siebie! Chodzi mi o to na co najlepiej wydać pieniądze, aby poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności, itd. Pierwszą rzeczą o jakiej pomyślałem były języki obce. Znam już angielski i dodatkowo zapisałem się na kurs niemieckiego. Uważam, że nauka języków obcych zawsze zaprocentuje w przyszłości. Natomiast oprócz nauki języka obcego myślę jeszcze o studiach podyplomowych. Obecnie mam licencjat z zarządzania i chciałbym się dowiedzieć, jakie studia podyplomowe polecacie dla mnie? W co warto zainwestować? Np. któryś z tych kierunków http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/stu ... ecjalnosci - co myślicie np. o informatyce w biznesie? Są tam wymienione m.in. następujące punkty: - optymalizowanie procesów biznesowych - zarządzanie systemami klasy ERP i CRM - projektowanie serwisów WWW i portali korporacyjnych - prowadzenie działań marketingowych z wykorzystaniem internetu Tematyka wydaje mi się bardzo interesująca. Jakie jest wasze zdanie o takich studiach?
×