Skocz do zawartości

varan

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. ubezpieczenie OC a szkoda

  Dzięki za info. Właśnie też miałem stłuczkę
 2. Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie w kupowaniu samochodu używanego z USA? Mam na oku kilka fajnych (TAK MI SIĘ WYDAJE) ogłoszeń, ale dla pewności chcę jeszcze sprawdzić ich historię. Mam numery VIN. Jakie strony w necie znacie, na których można po wpisaniu VINu uzyskać pełne informacje o aucie? Na razie trafiłem na [xurl]http://www.sprawdzhistorie.pl/ ale tu trzeba wnieść opłatę w wysokości 99zł. Czy są jakieś darmowe strony tego typu?
 3. Odszkodowanie

  Spróbuj, noc Cię to nie kosztuje :)
 4. Jakie stosujecie zabezpieczenia antykradzieżowe w swoich samochodach? Widziałem ostatnio statystyki i w Wawie znów zaczęły masowo ginąć japońskie auta :/ Mam Mazdę i trochę zaczynam się o nią martwić... Słyszeliście o mikroznakowaniu jako o skutecznej metodzie antykradzieżowej?
 5. Samochód w naprawie

  Nie rozumiem tylko jednego: dlaczego nie dostałeś auta zastępczego? Poza tym czemu codziennie czekasz na samochód? Warsztat nie ustalił z Tobą wstępnej daty oddania naprawionego wozu? Na przyszłość polecam pewniejsze i solidniejsze zakłady naprawcze, gdzie dają także auta zastępcze (np. http://sztukalakierowania.pl
 6. Czy e-porady są bezpieczne?

  Wszystko zależy od tego, gdzie szukasz takiej porady? Jeśli mają to być fora prawnicze, branżowe, to istnieje ryzyko, że nie uzyskasz rzetelnej porady, bo nie wiadomo kto odpowiedzi udziela... Natomiast w przypadku kancelarii, które działają w tradycyjny sposób, ale jako dodatkową opcję stosują porady przez internet czy telefon, to zdecydowanie polecam. Sam z takich porad korzystam ( u [xurl=http://e-koksztys.pl]nich).
 7. Porozmawiajmy o zakładaniu firmy

  A czego tu się bać? lepiej być na swoim ;)
 8. współpraca z kancelarią ?

  To jest bardzo dobry pomysł, zresztą coraz więcej małych firm się na to decyduje. W końcu kogo stać na prawnika na etacie, a tak jak nawiążesz współpracę z kancelarią, to wyjdzie dużo taniej. Najlepszą ofertę na rynku ma teraz chyba Koksztys, który daje możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu na porady prawne + windykacja za 99zł. Dodatkowy plus to możliwość testowania usługi przez 30 dni za 1zł. Jaki jest zakres takiego abonamentu można znaleźć na stronie: [xurl]http://e-koksztys.pl/
×