Skocz do zawartości

krolbiznesu

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O krolbiznesu

 • Tytuł
  Początkujący
 1. skutery

  Mi się marzy skuterek głównie używałbym go do poruszania się po mieście. Ale póki co nie mogę się zebrać by jakiś kupić. Może coś polecacie?
 2. też jestem ciekaw jak taki biznes prosperuje :)
 3. Sklep z witaminami, suplementami

  Z tego co wiem takie miejsca to nie apteki, ale punkty apteczne lub sklepy zielarskie i jak najbardziej są legalne w Polsce i można je prowadzić ;)
 4. jaką domenę dla sklepu wybrać

  Nazwy bez myślnika łatwiej wyglądają i łatwiej sie je wpisuje. Więc polecałbym iść w kierunku domeny bez tego typu znaków.
 5. Projektor do prezentacji

  Moim zdaniem całkiem porządny sprzęt, powinien posłużyć na ładne lata, jeśli będzie dobrze użytkowany. Jednak warto go kupić na promocji albo w sklepie internetowym, bo wszelkie sieciówki nakładają spore marże i płacisz nawet do kilku stów więcej za to samo.
 6. Samozatrudnienie opłaca się?

  Szukanie zlecen a przede wszystkim odprowadzenie skandalicznych kwot ZUS -u mogą mocno zniechęcić i utrudnić robotę
 7. Mały pensjonat w górach

  Jeśli fajnie go urządzisz i przekształcisz to szansa jest. Tylko żeby to przypominało pensjonat, a nie dom Bo zdarzało mi się bywać w typowych domach, gdzie jedna łazienka na piętro. Od tego ludzie uciekają, tym bardziej że mają dużo innych pensjonatów do wyboru.
 8. fryzjer na telefon?

  Mobilny fryzjer to super pomysł! Tylko mam jedno pytanko: czy u klienta w domu masz odpowiednie warunki np do tego by zrobić farbę?
 9. Lokal ze zdrowym jedzeniem

  Zdrowe jedzenie jest teraz na czasie. I przez to że jest modne, to powstaje mnóstwo tego typu lokali. Szanse na utrzymanie? Są, oczywiście. Jeśli zaproponujesz ludziom coś innego niż wszyscy, oczywiście smacznego i w rozsądnej cenie.
 10. Wydawnictwo książkowe

  Pomysł dosyć dobry, bo to chodliwa branża, aczkolwiek trzeba się zorientować w konkurencji, żeby sobie nie strzelić w kolano.
×