Skocz do zawartości

Marek Duława

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Marek Duława w dniu 18 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają Marek Duława punkty reputacji!

O Marek Duława

 • Tytuł
  Forumowicze

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

1 387 wyświetleń profilu
 1. Kwestia faktury jest już prawie poprawiona. Będzie to działało tak, że jeśli istnieje wystawiona już faktura dla danego zamówienia, a nie jest opłacona, to w momencie oznaczenia zamówienia jako opłacone ta sama faktura w wFirma otrzyma płatność i zostanie oznaczona jako opłacona. Najprawdopodobniej funkcja ta wejdzie w ramach najbliższej aktualizacji. Ten błąd stanu wydaje się być bardzo nieprawdopodobnym. Proszę o informację w prywatnej wiadomości jaki to sklep i jaki nr zamówienia - sprawdzę to.
 2. W panelu mamy licznik odwiedzin tylko dla konkretnych produktów. Do badania statystyk całego sklepu polecamy Google Analytics. Więcej informacji tutaj: https://pomoc.pasejo.pl/-integracje-z-zaawansowanymi-narzedziami-google
 3. Proszę o podesłanie adresu sklepu, na którym występuje dany problem. Jeżeli nie chce Pan publikować adresu, proszę napisać do mnie prywatną wiadomość przez forum lub korzystając z formularza na stronie https://pasejo.pl/formularz-kontaktowy.
 4. Przez Apaczkę nie, ale mamy osobny dodatek do Paczkomatów.
 5. Działa od razu po zapisaniu. Widzę na Pana sklepie, że Google Analytics działa prawidłowo. Jeśli chodzi o Tag Manager to po jego stronie musi Pan chyba jeszcze aktywować, bo Google nie odpowiada prawidłowo. Widzę też, że próbował Pan uruchomić skrypty remarketingowe - one niestety nie zadziałają jeszcze na naszych sklepach. W kolejnej aktualizacji postaramy się odblokować ich działanie.
 6. Nie ma możliwości dodawania dodatkowych kodów do strony, ale posiadamy już integrację z narzędziami Google. Proszę zapoznać się z artykułem pomocy: https://pomoc.pasejo.pl/-integracje-z-zaawansowanymi-narzedziami-google
 7. Mamy oczywiście opisane nasze funkcje w serwisie pomoc.pasejo.pl, a ten konkretny dodatek w artykule Slider - dodatek prezentujący najistotniejsze oferty. Niestety informacji o produkcie dnia tam nie ma. Dodamy to.
 8. Po kliknięciu przycisku aktualizacji pojawi się okno z listą zmian, a dopiero w nim należy podjąć decyzję o rozpoczęciu aktualizacji.
×