Skocz do zawartości

Marek Duława

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Marek Duława w dniu 18 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają Marek Duława punkty reputacji!

O Marek Duława

 • Tytuł
  Forumowicze

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

900 wyświetleń profilu
 1. Zmiana ceny dostawy zmienia zrealizowane już zamówienia

  Kwestia faktury jest już prawie poprawiona. Będzie to działało tak, że jeśli istnieje wystawiona już faktura dla danego zamówienia, a nie jest opłacona, to w momencie oznaczenia zamówienia jako opłacone ta sama faktura w wFirma otrzyma płatność i zostanie oznaczona jako opłacona. Najprawdopodobniej funkcja ta wejdzie w ramach najbliższej aktualizacji. Ten błąd stanu wydaje się być bardzo nieprawdopodobnym. Proszę o informację w prywatnej wiadomości jaki to sklep i jaki nr zamówienia - sprawdzę to.
 2. Liczba odwiedzających stronę

  W panelu mamy licznik odwiedzin tylko dla konkretnych produktów. Do badania statystyk całego sklepu polecamy Google Analytics. Więcej informacji tutaj: https://pomoc.pasejo.pl/-integracje-z-zaawansowanymi-narzedziami-google
 3. Import pliku CSV

  Proszę o podesłanie adresu sklepu, na którym występuje dany problem. Jeżeli nie chce Pan publikować adresu, proszę napisać do mnie prywatną wiadomość przez forum lub korzystając z formularza na stronie https://pasejo.pl/formularz-kontaktowy.
 4. Apaczka - Paczkomaty

  Przez Apaczkę nie, ale mamy osobny dodatek do Paczkomatów.
 5. Sekcja <head> i <body>

  Działa od razu po zapisaniu. Widzę na Pana sklepie, że Google Analytics działa prawidłowo. Jeśli chodzi o Tag Manager to po jego stronie musi Pan chyba jeszcze aktywować, bo Google nie odpowiada prawidłowo. Widzę też, że próbował Pan uruchomić skrypty remarketingowe - one niestety nie zadziałają jeszcze na naszych sklepach. W kolejnej aktualizacji postaramy się odblokować ich działanie.
 6. Sekcja <head> i <body>

  Nie ma możliwości dodawania dodatkowych kodów do strony, ale posiadamy już integrację z narzędziami Google. Proszę zapoznać się z artykułem pomocy: https://pomoc.pasejo.pl/-integracje-z-zaawansowanymi-narzedziami-google
 7. Powiadamianie o dostępności produktu

  Świetny pomysł! Zrobimy to
 8. Opisy funkcjonalności / dodatków - SLIDER

  Mamy oczywiście opisane nasze funkcje w serwisie pomoc.pasejo.pl, a ten konkretny dodatek w artykule Slider - dodatek prezentujący najistotniejsze oferty. Niestety informacji o produkcie dnia tam nie ma. Dodamy to.
 9. Aktualizacje i ustawienia administartora

  Cenna uwaga. Dziękujemy.
 10. Aktualizacje i ustawienia administartora

  Po kliknięciu przycisku aktualizacji pojawi się okno z listą zmian, a dopiero w nim należy podjąć decyzję o rozpoczęciu aktualizacji.
×