Skocz do zawartości

Zuzanna

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Chcę zawrzeć umowę terminową z pracownikiem, który już raz u mnie pracował na czas nieokreślony. Czy przepisy nakazują zastosowanie jakiejś przerwy pomiędzy kolejnym zatrudnieniem?
 2. Czy w kpir można ująć fakturę, która oprócz wydatków firmowych zawiera również wydatki prywatne?
 3. Chcę zatrudnić osobę ubezpieczoną w KRUS. Czy ktoś wie jaką umowę muszę z nią podpisać, żeby nie straciła świadczeń w KRUS-ie?
 4. badanie alkomatem

  Mam pytanie odnośnie ewidencji czasu pracy ponieważ w pracy pojawił się pracownik który został poddany badaniu alkomatem i wynik był pozytywny, stąd moje pytanie w jaki sposób mogę zaznaczyć to w ewidencji czasu pracy (nieobecność nieusprawiedliwiona czy inna pozycja) ponieważ chcę dać pracownikowi szanse na dalszą pracę dlatego nie została nałożona a niego kara pieniężna ani nie nastąpiło rozwiązania umowy o pracę?
 5. Do kiedy muszę przekazać PIT 11 pracownikom a kiedy do urzędu skarbowego ??
 6. nieobecność pracownika

  Witam mój pracownik z dnia na dzień przestał przychodzić do pracy i nie mam z nim żadnego kontaktu. Czy traktować to jako porzucenie pracy? jak rozwiązać taką sytuację?
 7. Witam, Mam pytanie czy można opłacić ZUS z góry za cały rok? Nie zatrudniam żadnych pracowników i opłacam składki od standardowej podstawy wymiaru.
 8. Proszę o pomoc, jakie dokumenty muszę złożyć do ZUS jako właścicielka firmy jednoosobowej za pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, który przebywa na urlopie wychowawczym?
×