Skocz do zawartości

zośek

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zośek

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Trochę mam wątpliwości co do zwykłego food trucka, jest ich pełno, martwię się, że nie dam rady wybić się spośród innych
 2. Zgadzam się, ulotki zdecydowanie są słabym pomysłem. Pieniądze na projekt i wydruk w dzisiejszych czasach zdecydowanie mogą nie wrócić do nas. Jeśli nie masz pieniędzy faktycznie najlepiej jest wykorzystać możliwości internetu. Wszelkie katalogi firm i stron internetowych, media społecznościowe, własna strona www, a najlepiej jakiś blog - alternatyw dla drogiej reklamy jest wiele, jednak wyboru należy dokonywać z głową, mając na uwadze branże i grupę docelową przede wszystkim. Polecam różnego rodzaje portale związane z działaniami reklamowymi w sieci, z pewnością pomogą, nakierują i rozjaśnią sytuację.
 3. Myślę o założeniu małej działalności, choć nie wiem od której strony to ugryźć. Chciałabym wykorzystać Food Trucki ale w stylu małego poruszającego się sklepiku. Jakieś napoje, słodycze dla dzieciaków - ogólnie spożywka, może jakieś pieczywo, warzywa i owoce jak udałoby mi się połączyć świeżość jedzenia z czasem pracy. Mieszkam w mieście, ale jednak wiele osiedli oddalonych od centrum nawet do najbliższego spożywczaka ma kawałek drogi. Myślicie, że mogłoby to przynosić jakieś korzyści finansowe?
 4. Również uważam, że w przypadku ekip remontowych najlepiej sprawdzić się mogą wszelkie premie (ale zdecydowanie nie podwyżki). Ewentualnie fajne mogą się okazać również jakieś wspólne spotkania np. po zakończeniu remontu bądź jakiś prac budowlanych i nie mam na myśli przysłowiowego piwka codziennie po pracy, a jakieś wspólne wyjście na koszt firmy po zakończeniu danego projektu. Takie integracje poza miejscem pracy równie dobrze wpływają na motywację pracowników, choć ciężko jest mi się odnieść bezpośrednio do firm budowlanych, ponieważ moją to zupełnie inna branża
 5. Myślę, że eko torby to bardzo fajny pomysł. Sama mam ich kilka z różnych konferencji czy wydarzeń i chętnie z nich korzystam. Zazwyczaj w przypadku zakupów spożywczych świetnie się sprawdzają. Logo mi absolutnie nie przeszkadza, a jeśli jest ładne, to czemu by go nie pokazać światu? Dodatkowo ekologia staje się niezwykle popularna - takie torby z pewnością dużo zyskają w oczach wielu osób, a jednocześnie pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy.
×