Agata Ciesielska

Moderatorzy
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Agata Ciesielska wygrał w dniu 20 Listopad

Agata Ciesielska posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Agata Ciesielska

 • Tytuł
  Forumowicze
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. Witam Panie Wojciechu, po ostatnich zmianach Allegro, dotyczących dodania obowiązkowych warunków ofert dla kont firmowych, nasz algorytm wymaga uaktualnienia. Zgłoszenie znajduje się już w kolejce zadań do realizacji. Dziękuję za kontakt.
 2. Niestety data rozpoczęcia i zakończenia prac nad przebudową nie jest jeszcze znana.
 3. Niestety nie posiadam żadnych nowych informacji na ten temat. Postaram się odświeżyć zgłoszenie dotyczące dodania nowego modułu na stronie głównej, który byłby zarządzalny.
 4. Pana sugestia została zaakceptowana i aktualnie oczekuje w kolejce zadań do realizacji.
 5. Dzień dobry, plik XML automatycznie pobierze produkty, które będą miały włączony eksport do Ceneo. Identyfikator konta nie musi być uzupełniony. Pełny opis tej funkcji znajdzie Pan na stronie naszej pomocy: https://pomoc.pasejo.pl/-integracja-z-porownywarka-cen-ceneo Pozdrawiam
 6. Dziękuję za zgłoszenie. Wielowariantowość będzie dostępna po nadchodzącej przebudowie systemu tworzenia i utrzymywania wariantów. Na chwilę obecną nie ma możliwości bezpłatnego ani odpłatnego podniesienia limitu.
 7. Panie Dariuszu, zgłoszenie zostało zaakceptowane i aktualnie znajduje się w kolejce prac programistów. Na chwilę obecną niestety nie znamy przybliżonego terminu wdrożenia. Pozdrawiam
 8. Dziękujemy za zgłoszony pomysł. Na chwilę obecną tego typu dodatek można zawrzeć w wariancie produktu. https://pomoc.pasejo.pl/-warianty-produktow-sposob-ich-tworzenia
 9. Jeśli podgląd sklepu nie działa proszę odświeżyć połączenie z panelem administracyjnym tj. wylogować się i zalogować ponownie. Nasi technicy już pracują nad tym zgłoszeniem.
 10. Witam, dziękuję za zgłoszenie. W naszej kolejce zadań do realizacji znajduje się zatwierdzony drugi pomysł. Natomiast pierwszą sugestię przekażę do działu planowania aktualizacji w celu jej analizy.
 11. Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Mamy w planach udostępnienie takiej funkcjonalności w przyszłości.
 12. Witam, podatek VAT w podsumowaniu na fakturach w naszym systemie liczony jest od sumy zakupu brutto. Poniżej zamieszczam wykorzystywany wzór: Kwota podatku = (wartość brutto * stawka podatku) / (100 + stawka podatku) (139,99 * 23) / 123 = 3219,77 / 123 ~ 26,18 Pozycje może Pan oczywiście ukryć przy wykorzystaniu dodatkowych stylów strony: https://pomoc.pasejo.pl/-zarzadzanie-wygladem-sklepu-internetowego
 13. Witam, proszę o informację o jaki sklep i produkt chodzi. Wiadomość proszę przesłać w tym wątku lub w wiadomości prywatnej. Przeanalizujemy sytuację i ustalimy przyczynę braku aktualizacji stanu.
 14. Tak, poprawka jest już przygotowana i po pozytywnym wyniku testów zostanie wdrożona w październikowej aktualizacji.
 15. Aktualnie wszystkie dodatki w sklepie są darmowe dla klientów wfirma.pl, z tego względu płatności zostały wyłączone. W przyszłości opłaty będą działać na zasadzie prepaid. Klient będzie mógł zdecydować na jaki okres czasu i jaki dodatek chce wykupić.