Agata Ciesielska

Moderatorzy
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Agata Ciesielska wygrał w dniu 31 Marzec

Agata Ciesielska posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Agata Ciesielska

 • Tytuł
  Forumowicze
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. Zdajemy sobie sprawę, że system wyświetlania produktów na stronie głównej posiada zbyt mało opcji konfiguracji dotyczących wyświetlanych elementów. Tak jak wspomniałam powyżej mamy w planach udostępnienie możliwości dodania własnego modułu na stronie głównej, który rozwiązałby wymienione przez Pana niedogodności.
 2. W sekcji Najnowsze (zakładam, że chodziło Panu o stronę główną sklepu) produkty sortowane są po dacie dodania. Aby wyróżnić produkty zalecamy przypisanie im etykiet: promocja, produkt dnia lub polecany. Mamy w planach dodanie nowego modułu na stronach głównych sklepów, który byłby w pełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego.
 3. W szablonie Hasler można skorzystać również z poniższych zmiennych: @main-blue @navbar-inverse-link-hover-bg Pierwsza z nich odpowiada za kolor m.in. przycisków i etykiet, a druga za kolor tła niektórych elementów w menu górnym.
 4. Witam, Ad 1. tak, pakiety bez magazynu posiadają prosty katalog produktów. Ad 2. wartość opisu produktu z wfirmy importuje się do krótkiego opisu. Pełen opis można zmodyfikować z poziomu panelu administracyjnego sklepu. Dziękujemy za sugestię. Integracja z wfirmą będzie stale rozbudowywana, a Pana sugestia zostanie wzięta pod uwagę podczas planowania. Pozdrawiam
 5. Dzień dobry, liczba produktów w sekcjach Najnowsze oraz Promowane jest stała. Mamy w planach dodanie nowego modułu na stronach głównych sklepów, który byłby w pełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego.
 6. Dziękuję za opisanie zgłoszenia. Na pewno przeanalizujemy je podczas planowania rozbudowy systemu.
 7. Witam, jeśli chodzi o edycję wariantów, z pewnością będzie możliwość ich masowej edycji. W jednej z kolejnych aktualizacji planujemy gruntowanie przebudować system dodawania i utrzymywania wariantów. Mamy również w planach dodanie masowych akcji dla pozycji, natomiast niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie określić przybliżonego terminu wdrożenia.
 8. Selektor należy wkleić w powyższym kodzie zamiast pola [wklejony selektor]. Kod zwiększający przestrzeń pomiędzy 4 a 5 elementem powinien wyglądać następująco: #all > div > div > div > div > div > div.col-sm-3.hidden-xs > div > div > div.list-group > a:nth-child(4) { border-bottom: 10px solid #f1f1f1; }
 9. Właściwość border-bottom zadziała również na elementy z listy kategorii. Wystarczy zmienić tylko element, który można pobrać klikając PPM na wybrany element, wybrać Zbadaj, kliknąć PPM na podświetloną linijkę kodu i wybrać Copy » Copy selector. Powyższa instrukcja dotyczy przeglądarki Google Chrome. Kod powinien wyglądać następująco: [wklejony selektor] { border-bottom: 10px solid #f1f1f1; }
 10. Panie Jakubie, zmienne w większości szablonów są oparte o zmienne bootstrapowe. Przykładowo aby w szablonie Damer zmienić główny (różowy) kolor na inny należy dodać poniższy kod: @brand-primary: #FF6600;
 11. Przykładowo oddzielenie 3 pierwszych pozycji od reszty można zrealizować poniższym kodem: ul.dropdown-menu li:nth-child(3) { border-bottom: 3px solid black; }
 12. Opisany przez Pana separator można dodać korzystając z dodatkowych stylów CSS przy użyciu właściwości border. https://pomoc.pasejo.pl/-zarzadzanie-wygladem-sklepu-internetowego Zgłoszenie dodania możliwości wyświetlenia rozbudowanej listy kategorii i podkategorii przekazuję do działu planowania aktualizacji.
 13. Dzień dobry Panie Jakubie, kod edytujący style CSS należy wkleić w zakładce Ustawienia » Wygląd w sekcji Dodatkowe style strony (Less/CSS). Funkcja przygotowana jest dla użytkowników z podstawową wiedzą programistyczną.
 14. Rozumiem, że chodzi o zamówienia opłacone. Czy mógłby Pan uargumentować tę sugestię?
 15. Dziękuję za screeny. Do reguł opartych na adresach nadawców można również dodać wyjątki posiadające adres reply to. Tak jak wspomniałam w poprzedniej wiadomości, obecnie nie planujemy udostępniać możliwości zdefiniowana własnego serwera pocztowego dla wiadomości wychodzących.