Agata Ciesielska

Moderatorzy
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Agata Ciesielska wygrał w dniu 31 Marzec

Agata Ciesielska posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Agata Ciesielska

 • Tytuł
  Forumowicze
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. Aktualnie wszystkie dodatki w sklepie są darmowe dla klientów wfirma.pl, z tego względu płatności zostały wyłączone. W przyszłości opłaty będą działać na zasadzie prepaid. Klient będzie mógł zdecydować na jaki okres czasu i jaki dodatek chce wykupić.
 2. kurier

  Mamy w planach wysyłkę powiadomień e-mail z numerem paczki oraz linkiem do monitoringu przesyłki. Dziękuję za zgłoszenie.
 3. Witam, w celu analizy zgłoszenia proszę o załączenie przykładowych produktów, na karcie których widoczne są problemy.
 4. Dzień dobry Panie Jakubie, dziękuję za sugestię, przekażę ją do działu planowania aktualizacji. Pozdrawiam
 5. Witam, podczas ostatnich miesięcy nasi programiści skupiali swoją pracę na rozbudowie systemu wFirma, tak, aby możliwa była znaczna rozbudowa Pasejo w kierunku integracji z wFirmą. W tym miesiącu powracamy do prac stricte nad Pasejo. Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie stwierdzić, kiedy operacje masowe będą wdrożone.
 6. Witam, Ad 1. dziękuję za zgłoszenie. Przekażę je do działu technicznego celem poprawy. Ad 2. sprawdzimy tę sytuację. Również dziękuję za zgłoszenie.
 7. Dziękuję za zgłoszenie. Problem zostanie wyeliminowany w jednej z kolejnych aktualizacji.
 8. Zdajemy sobie sprawę, że system wyświetlania produktów na stronie głównej posiada zbyt mało opcji konfiguracji dotyczących wyświetlanych elementów. Tak jak wspomniałam powyżej mamy w planach udostępnienie możliwości dodania własnego modułu na stronie głównej, który rozwiązałby wymienione przez Pana niedogodności.
 9. W sekcji Najnowsze (zakładam, że chodziło Panu o stronę główną sklepu) produkty sortowane są po dacie dodania. Aby wyróżnić produkty zalecamy przypisanie im etykiet: promocja, produkt dnia lub polecany. Mamy w planach dodanie nowego modułu na stronach głównych sklepów, który byłby w pełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego.
 10. W szablonie Hasler można skorzystać również z poniższych zmiennych: @main-blue @navbar-inverse-link-hover-bg Pierwsza z nich odpowiada za kolor m.in. przycisków i etykiet, a druga za kolor tła niektórych elementów w menu górnym.
 11. Witam, Ad 1. tak, pakiety bez magazynu posiadają prosty katalog produktów. Ad 2. wartość opisu produktu z wfirmy importuje się do krótkiego opisu. Pełen opis można zmodyfikować z poziomu panelu administracyjnego sklepu. Dziękujemy za sugestię. Integracja z wfirmą będzie stale rozbudowywana, a Pana sugestia zostanie wzięta pod uwagę podczas planowania. Pozdrawiam
 12. Dzień dobry, liczba produktów w sekcjach Najnowsze oraz Promowane jest stała. Mamy w planach dodanie nowego modułu na stronach głównych sklepów, który byłby w pełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego.
 13. Dziękuję za opisanie zgłoszenia. Na pewno przeanalizujemy je podczas planowania rozbudowy systemu.
 14. Witam, jeśli chodzi o edycję wariantów, z pewnością będzie możliwość ich masowej edycji. W jednej z kolejnych aktualizacji planujemy gruntowanie przebudować system dodawania i utrzymywania wariantów. Mamy również w planach dodanie masowych akcji dla pozycji, natomiast niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie określić przybliżonego terminu wdrożenia.
 15. Selektor należy wkleić w powyższym kodzie zamiast pola [wklejony selektor]. Kod zwiększający przestrzeń pomiędzy 4 a 5 elementem powinien wyglądać następująco: #all > div > div > div > div > div > div.col-sm-3.hidden-xs > div > div > div.list-group > a:nth-child(4) { border-bottom: 10px solid #f1f1f1; }