Skocz do zawartości

Marcin Rychlik

Administratorzy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Marcin Rychlik

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Marcin Rychlik

  Domena sklepu

  Najprawdopodobniej ma pan zaznaczoną opcję "Korzystaj z serwerów DNS innego operatora", dlatego woła o podanie adresów serwerów DNS. Proszę zaznaczyć opcję "Zaparkuj domenę na serwerach DNS kome.pl", powinna się ona znajdować na samym początku formularza. Poza tym oczywiście powinna być zaznaczona opcja "Włącz przekierowanie na IP/host/URL" oraz wpisany IP: 188.165.23.187.
 2. Ad. 1. Jeżeli transakcja po stronie PayU przebiegła pomyślnie, to sklep powinien otrzymać stosowną informację z systemu PayU i w panelu administracyjnym zamówienie powinno widnieć jako opłacone z dodaną płatnością. Proszę sprawdzić po stronie PayU, jaki status ma zrealizowana przez pana transakcja. Sklep uzna transakcję za zrealizowaną tylko w przypadku, gdy ta transakcja uzyska status COMPLETED. Jeżeli transakcja po stronie PayU posiada taki status, proszę dać znać, będziemy szukać przyczyny, dlaczego sklep się o tym nie dowiedział. Jeszcze tylko dodam, że przed chwilą sprawdziłem działanie integracji na naszym koncie PayU i działa bez zarzutu. Ad. 2. Przycisk "Zapłać" zniknie dopiero w chwili, gdy PayU powiadomi sklep o tym, że transakcja przebiegła pomyślnie (lub jeśli administrator sklepu ręcznie oznaczy zamówienie jako opłacone). Pozostawienie tego przycisku do czasu pozyskania informacji o pomyślnym przebiegu transakcji jest podyktowane faktem, że czasem klienci w trakcie opłacania zamówienia przerywają ten proces i należy im umożliwić ponowną próbę jego opłacenia.
 3. Tak, to również można zmienić wpisując odpowiedni kod CSS w zakładce Ustawienia » Wygląd w sekcji Dodatkowe style strony (Less/CSS). Należy przy tym pamiętać, że kod ten może się trochę różnić na różnych szablonach. Przykładowo dla szablonu Futuna kod powiększający logo może wyglądać tak: header .menu-container .container .main-header .brand img { max-height: 200px; }
 4. Marcin Rychlik

  Atrybuty

  Na jedną z kolejnych aktualizacji planujemy przebudować cały mechanizm atrybutów i wariantów. Po tej przebudowie zarządzanie nimi będzie wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Administrator sklepu będzie miał wpływ na kolejność wyświetlania atrybutów, dodamy też możliwość ustawienia zależności między atrybutami a filtrami w widoku kategorii.
 5. Witam, można to zrobić przed dodanie dodatkowych styli w zakładcie Ustawienia -> Wygląd. Wystarczy wkleić tam poniższy kod. .products-list-card .thumbnail .texts a.name { text-overflow: clip; white-space: normal; height: 40px; } W tym kodzie wysokość (height: 40px) dopasowana jest tak, aby mieściły się 2 linie nazwy. Jeśli ma ich być więcej, należy odpowiednio zwiększyć tę wartość.
 6. Dziękujemy za zgłoszenie tego błędu. Usuniemy go w najnowszej wersji, która zostanie opublikowana na początku lutego.
×