Skocz do zawartości
LadyGaga

Szkolenia dla nowego zespołu

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrudniłam ostatnio 4 osoby do realizacji jednego projektu - na około rok. Jeżeli się sprawdzą jako zespół planuję kontynuować współpracę z nimi. Mam pytanie - czy ktoś z Was ma doświadczenie i jest w stanie powiedzieć, czy różnego rodzaju szkolenia np. z integracji zespołu, komunikacji interpersonalnej prowadzone przez psychologów dają jakieś efekty? Warto w coś takiego inwestować w przypadku takiego zespołu jak mój? Zależy mi na tym, żeby zatrudnione przeze mnie osoby w płynny sposób ze sobą współpracowały. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy od tego, na kogo trafisz. Ja mam dobre doświadczenia. Sam raz uczestniczyłem w takim wyjeździe połączonym ze szkoleniem, trener był świetny i sporo zyskaliśmy jako zespół i każdy z osobna. Taka opcja jest dobra do integracji zespołu, szczególnie kiedy wybierzesz szkolenie np. zwiększające efektywność pracy, czy współpracy. Ale zanim zdecydujesz się na taką akcję, zbierz opinię o instytucji, która takiego szkolenia będzie udzielać. Tyle z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także bardzo sobie chwale tego rodzaju szkolenia. Są naprawdę skutecznym sposobem na integrację pracowników i zwiększenie ich efektywności i wydajności. Budowanie pozytywnych relacji to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam chcę zorganizować coś takiego wśród moich pracowników. Ale będzie to raczej taka integracyjna impreza firmowa. Mam nadzieję, że w Krakowie znajdę jakieś ciekawe miejsce, bo na razie nie mam pojęcia, gdzie taka impreza miałaby się odbyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sam chcę zorganizować coś takiego wśród moich pracowników. Ale będzie to raczej taka integracyjna impreza firmowa. Mam nadzieję, że w Krakowie znajdę jakieś ciekawe miejsce, bo na razie nie mam pojęcia, gdzie taka impreza miałaby się odbyć.

Niestety nie jestem z Krakowa i nie znam w tamtej okolicy żadnych miejsc na imprezę firmową, więc nie pomogę. Ale możesz skorzystać z wyszukiwarki takich obiektów - [xurl]http://www.salebiznesowe.pl/. Sam kilkakrotnie korzystałem z tej strony, gdy chciałem znaleźć odpowiednie miejsce na szkolenia. Z tego co wiem znajdują się tam również oferty sal bankietowych, także to chyba odpowiednie miejsca na imprezę firmową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego rodzaju szkolenia dla pracowników faktycznie przynoszą efekty. Jednakże nie powinniśmy zapominać o warsztatach dla prezesów czy właścicieli firm z strategicznego planowania działań w przedsiębiorstwie. Takie usługi świadczy MDDP - BC. Tutaj można poczytać o tym jeszcze więcej [xurl]http://www.mddp-bc.pl/uslugi/poprawa-efektywnosci/warsztaty-strategiczne/ Strategia przedsiębiorstwa jest niezbędnym elementem, który warunkuje przyszły rozwój firmy, a więc warto zadbać i o to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak powiedzieli już poprzednicy, aby rozwinąć firmę trzeba zadbać o podwyższanie kwalifikacji - zarówno swoich, jak i kwalifikacji pracowników. Można to zrobić m.in. przy pomocy szkoleń. Oczywiście dobór odpowiednich zależy w dużej mierze od branży w jakiej funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo. Ja również chciałbym skorzystać ze szkoleń - mianowicie z jednego. Czy waszym zdaniem tego typu szkolenia techniczne dla firm, jakie oferuje Innpuls ([xurl]http://www.szkolenia.innpuls.pl/) byłyby dobrym pomysłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok to wbrew pozorom sporo czasu, dlatego warto zainwestować choć trochę aby atmosfera w zespole była znośna. Oczywiście dużo zależy też od samych ludzi, bo może okazać się, że takie elementy wcale nie będą potrzebne. 

Budując zespół zwróć uwagę na charakter każdego z członków i spróbuj ich dopasować w optymalnie pasujący sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jestem za takimi szkoleniami. Sama kilkakrotnie brałam udział w bardzo fajnych szkoleniach i wiem, że one bardzo integrują zespół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi