Skocz do zawartości
lavand

założenie sklepu internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie by zaczynać od Allegro. ALE. No właśnie, jest ale :) szybciej sobie nakręcisz sprzedaż jak będziesz mieć własny sklep.. strony szybciej pojawią się w google i będą się indeksować. Możesz zacząć od portalu jak Allegro ale moim zdaniem dobrze czym prędzej przygotować również swój sklep. Zarządzanie jakim sklepem nie jest trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jasne, że im prędzej tym lepiej. On też w googlu zaczyna się indeksować dopiero z czasem, wszystko zależy co zrobisz, żeby wypłynął szybciej (linki sponsorowane, dobrze przygotowane tytuły i opisy, tagi, kontent, linki na innych stronach, wpisy do katalogów) Od czegoś trzeba zacząć, a im szybciej tym lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chcę rozwinąć swój domowy biznes (rękodzieło różne) i zaistnieć w internecie. Zastanawiam się, czy zwykła strona www, ew. przekształcona w miarę upływu czasu w sklep. Jednak jestem totalnie zielona w sprawach związanych z tworzeniem stron, serwerami itp. i boję się, że ktoś mnie może próbować oszukać. Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting (co to jest???), pozycjonowanie, ew. logo). Fundusze na rozpoczęcie mam, ale mam też lęki przed startem. Próbowałam sama opanować sztukę tworzenia stron itp., ale po lekturze poradników zgłupiałam. Czy ktoś może mi udzielić rady, co zrobić, jak to ugryźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,
jeśli decydujecie się na otwarcie sklepu internetowego to nie może być to pochopna decyzja, gdyż każdy wybór jakiego dokonacie odbije się na Waszym sukcesie bądź porażce. Dlatego warto poświęcić czas nie tylko na pomysły dotyczące asortymentu sklepu, jego nazwy itd, ale również na kwestie techniczne takie jak wybór skryptu. Ogólnie jest z czego wybierać. Ten [xurl=http://webownia.pl/blog/darmowe-sklepy-internetowe-na-co-zwracac-uwage.html]artykuł mam nadzieję, że ułatwi Wam dokonanie wyboru. powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainteresuj się wordpressem i wtyczką woocomarce. Za ich pomocą mały sklep może stworzyć nawet komplety źółtodziub:) Całkowity koszt(nie licząc włąsnej pracy) ie był by wtedy wiekszy niż 500zł. Jeżeli masz jakieś pytanie możesz śmiało pisac na info@klubasp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrębny sklep nadaje zawsze pewnego profesjonalizmu. Moim zdaniem warto spróbować, tym bardziej, że poświęcając odrobinę czasu na szukanie da się tę sprawę załatwić w zasadzie bezkosztowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszytko zależny jaką ma się strategie, jeżeli ma się bardzo niskie ceny albo unikalne produkty to allegro jest całkiem ciekawym miejscem, ja handlowałem trochę na allego a potem uruchomiłem swój sklep [xurl=http://omedika.pl/zdrowy-sen-poduszki-ortopedyczne-r93.html]omedika.pl ale niektóre, dość niszowe i trudno dostępne produkty wciąż sprzedaje na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi