Skocz do zawartości
lorento

kredyt obrotowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że to dobre rozwiązanie, pod warunkiem że jest Ci on faktycznie potrzebny. Odsetki od kredytu obrotowego związanego z działalnością, możesz wrzucić w koszty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeżeli w ogóle go dostaniesz... Możesz spróbować postarać się o kredyt z gwarancją de minimis - musisz mieć pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Dostajesz zabezpieczenie z BGK i bank trochę lepiej na Ciebie patrzy. Tu znajdziesz kilka ważnych informacji na ten temat http://poradnik.wfirma.pl/-zwykly-kredy ... de-minimis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając jeszcze do pytania, w przypadku otrzymania kredytu na siebie jako osobę prywatną i sfinansowania zakupu sprzętów do firmy- odsetki od kredytu mogę ująć w kosztach firmowych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że przed zdecydowaniem się na konkretny kredyt bądź pożyczkę warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Na samym początku należy zorientować się jak wygląda nasza historia kredytowa (tutaj więcej na ten temat - [xurl]https://www.mini-credit.pl/czym-jest-historia-kredytowa-i-jak-ja-sprawdzic). Jeśli mamy dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej wówczas możemy wziąć kredyt w banku, a jeśli nie mamy zbyt dobrej historii lub po prostu chcemy pożyczyć szybko pieniądze to wtedy dobrym pomysłem są chwilówki (jednak najczęściej są one udzielane do określonej kwoty).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi