Skocz do zawartości
jerry_lacan

Jakie opcje rozwoju?

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

zastanawiam się nad rozwojem firmy i chciałbym się dowiedzieć jakie Wy macie pomysły na rozwój np. automatyzacja czynności, komputeryzacja przedsiębiorstwa, dotacje na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań? Co jest warte uwagi? Mam firmę technologiczną i chciałbym się dowiedzieć jak mogę usprawnić jej działanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najważniejsze z inwestycji to ludzie i skoro firma technologiczna to sprzęt dla ludzi. Nawet najlepszy człowiek z lipnym sprzętem nie rozwinie skrzydeł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pewno wszelkie działania wpływające na usprawnienie codziennych czynności będą pomocne, czyli komputeryzacja, elektroniczny obieg dokumentów itp. należy wprowadzić, aby być innowacyjnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hey, hey chciałbym wznowić watek. czy uważacie, że prowadzenie szkoleń językowych w firmie to tez jest jej rozwój? jak myslicie? Ostatnio właśnie spotkałem się z propozycją Berliz [xurl]http://www.berlitz.pl/pl/szkolenia_dla_firm/szkolenia_grupowe/ i zastanawiam się czy szkolenia pracowników pod kontem językowym ma sens;/ co mylicie o tym? niby język jest przydatny ale przecież nie każdy w firmie musi go znać tylko w większości Ci co są w obsłudze klienta? a może jednak wprowadzać szkolenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że wiedza nie zaszkodzi, a zaprocentuje :) Takie szkolenie też będzie plusem dla firmy, że chce dalej się rozwijać i podnosić umiejętności pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwości automatyzacji są teraz w zasadzie nieograniczone - od list obecności z godzinami we-/wy-, aż po wszelkiego rodzaju bazy danych, zarządzanie grafikiem i setki innych rzeczy. Pytaniem zawsze jest koszt. Bo tak to firmy są w stanie Ci napisać/dostarczyć wszystko co Ci się zamarzy. Tylko przeciętna Pani Tereska też może czasem nawet nie potrafić tego obsłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie szkolenia językowe mogą wpłynąć na rozwój firmy tylko wtedy gdy istnieje realna potrzeba podniesienia poziomu znajomości jakiegoś języka wśród części kadry. W innym wypadku takie szkolenie nie będzie miało jak się zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się ze słowami poprzednika, szkolenia należy wdrażać wtedy, gdy istnieje taka potrzeba. Poza tym można inwestować w inne szkolenia związane z daną branżą. Z tego co wiem, teraz np. są organizowane specjalne szkolenia dla pracowników z branży lotniczej [xurl]http://www.szkolenia.innpuls.pl/innpuls-szkolenia/techniczne-zaplecze-szkoleniowe/ , dzięki którym mogą polepszyć swoje wiadomości i wiedzę w danym zakresie. Uważam, że warto iść w tę stronę i szukać szkoleń ściśle związanych z daną branżą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi