Skocz do zawartości
gosiak

fryzjer na telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest dobry pomysł, jednak wydaje mi się, że w takim dużym mieście jak Wrocław mogłoby to być mało opłacalne. Istnieje mnóstwo salonów fryzjerskich, praktycznie na kazdym rogu i musiałabyś naprawde być w tym dobra i dawać niewygórowane ceny bo tutaj trudno jest się wybić. Dojazd do klientów bardziej jest opłacalny w mnijeszych miastach lub wiochach - wiem to z własnego doświadczenia. Jednakże życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chętnie skorzystam, zwłaszcza, jesli godziny pracy takiego fryzjera będa dostosowane do potrzeb klienta.cenowo tez powinno byc korzystnie, w końcu odchodzą opłaty za lokal, media itp. Zostaje transport i usługa. A widziałam juz kilka tego typu ogłoszeń na mieście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciałabym gasić pomysłu ale jak będziesz myła klientom włosy?? Wodą w spary'u?? A jeszcze problem ze zbieraniem obciętych kłaków - będziesz miała ze sobą odkurzacz?? I kolejny problem to dezynfekcja przyrządów - kolejna rzecz do noszenia... Ale żeby Cie pocieszyć to w sumie możnaby zajmować się jedynie stylizacją i czesaniem fryzur. Bo kobitki się denerwują, że zanim przyjdą od fryzjera to się rozwieje. Przy tym mniej brudzisz więc myślę, że w domu mogłoby się spokojnie odbywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każdy ma w domu bieżącą wodę, mam specjalne narzędzia do sprzątania, więc wyposażenie nie jest problemem (nożyczek mam kilka par). Problemem jest, czy spotka się to z zainteresowaniem klientów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napewno spotka się z zainteresowaniem klientów, tylko tak jak pisałam fryzjerów jest dużo w mieście jak i salonów tak i fryzjerów-domokrążców (choc tych jest mniej). Do Mani: bez przesady nie gadaj głupot, każdy w domu ma zmiotke i kran z wodą. Jedyne co, to może być niewygodne dla klienta trzymanie głowy pod kranem. Zawsze są plusy i minusy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak każdy ma, ale jak płace to wymagam. Kolejny problem to gdzie by się odbywało strzyżenie w łazience?? Nawet w nowych budownictwach są one malutkie... W salonie/dużym pokoju... A kto będzie zbierał włosy z perskiego dywanu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mania... nikt Cię nie zmusza do korzystania z usług fryzjerstwa obwoźnego. To jest dobry pomysł. Mam koleżankę, która się tym zajmuje w innej części Polski. Ma już stałe klientki, a zwykle jest tak że przyjeżdża "obciąć" jedną głowę a tu nagle jest więcej chętnych. Mam nadzieję, że Twój pomysł wypalił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w mieście taki biznes dobrze funkcjonuje, wiem bo pamiętam jak żona szukała fryzjera przed sylwestrem , dużo wcześniej się umawiała, czyli są klienci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł według mnie chociaż na pewno wszystkich fryzur nie będziesz mogła wykonać. Ale koszty o wiele niższe niż w przypadku zwykłego salonu, więc może się to okazać [xurl=http://www.sosfinansowe.pl/forum/1-kredyty-i-po%C5%BCyczki/]opłacalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi