Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że działają...ludzie zawsze będą lubili to co dostają "za darmo".... ale fajnie w ramach gadżetów firmowych wymyślić coś innego i ciekawego,bo jak dla mnie długopisy z logo firmy powoli robią się przereklamowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przereklamowane to mało powiedziane - firmy tak nas już przyzwyczaiły do tego, że dają coś za darmo, że klienci jak zobaczą, że gratis dostają długopis, to są poirytowani... 

Teraz to firmy pendrive'y rozdają ze swoim logo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Jestem na etapie poszukiwania ciekawych gadżetów reklamowych dla firmy, takich do rozdania na targach branżowych. Co myślicie o ekologicznych torbach z jakąś ciekawą ilustracją i logiem? Myślę, że teraz eko torby są modne, wszędzie ich pełno. Niby praktyczne, niby reklama ale jednak mam jakieś wątpliwości, czy aby na pewno zaciekawią ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że eko torby to bardzo fajny pomysł. Sama mam ich kilka z różnych konferencji czy wydarzeń i chętnie z nich korzystam. Zazwyczaj w przypadku zakupów spożywczych świetnie się sprawdzają. Logo mi absolutnie nie przeszkadza, a jeśli jest ładne, to czemu by go nie pokazać światu? :) 

Dodatkowo ekologia staje się niezwykle popularna - takie torby z pewnością dużo zyskają w oczach wielu osób, a jednocześnie pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 11.02.2016o14:11, zośek napisał:

Myślę, że eko torby to bardzo fajny pomysł. Sama mam ich kilka z różnych konferencji czy wydarzeń i chętnie z nich korzystam. Zazwyczaj w przypadku zakupów spożywczych świetnie się sprawdzają. Logo mi absolutnie nie przeszkadza, a jeśli jest ładne, to czemu by go nie pokazać światu? :) 

Dodatkowo ekologia staje się niezwykle popularna - takie torby z pewnością dużo zyskają w oczach wielu osób, a jednocześnie pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy. 

Dzięki, torby zamówione! Pozostało teraz tylko czekać na efekty, a targi już wkrótce :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że działają. Zmieniło się jedynie to, że muszą być ładne i stylowe tak żeby klienci chcieli je nosić i pokazywać, np. torby czy kubki termiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba też zależy jakiego rodzaju działalność prowadzisz i jakie chcesz te gratisy rozdawać. Bo wydaje mi się, że długopisy czy breloczki to już raczej nie robią dużego wrażenia.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dają, ludzie nadal uwielbiają gadżety reklamowe. Tylko przy wybieraniu gadżetów dla firmy należy się zastanowić, które z nich będą odpowiednie i korzystne pod względem wizerunkowym dla przedsiębiorstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że gadżety dalej działają! a jak za darmo to już w ogóle! Tylko tak jak kermit napisał, musisz zastanowić się, jaki gadżet pasuje do Twojej firmy. Chociaż sa pewne uniwersalne gifty jak np. pendrive, długopis czy kubek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi