Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o założeniu sklepu z odzieżą na Facebooku lub Instagramie. Na razie tylko kilka ciuszków. Ale zastanawiam się właśnie czy muszę do tego zakładać własną działalność. Czy mogę na początku rozkręcać to bez żadnych formalności? Mam też inną pracę z której na razie nie chciałabym rezygnować. Wiecie może jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem, chciałem sprzedawać akcesoria do wspinaczki górskiej ale też nie byłem pewny co do formalności właśnie. Chętnie poczytam odpowiedzi, może wrócę do tego pomysłu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ta działalność będzie przynosić dochód to powinnaś się z tego rozliczać, także działalność (nawet jednoosobowa) wiele ułatwi. Założenie sklepu z odzieżą na Facebooku jest możliwe ale może prostszą możliwością okaże się założenie sklepu na darmowej platformie e-commerce, gdzie będziesz mogła monitorować zamówienia, a sklep nabierze profesjonalnego wyglądu. Wtedy też będziesz na spokojnie mogła zająć się sklepem i nie rezygnować z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podbijam temat:) również interesuje mnie założenie sklepu na fb lub istagramie. Czy zakładanie własnej działalności jest konieczne? Aaa i jeszcze jedno, mówiliście o darmowych platformach e-commerce do założenia własnego sklepu internetowego, jaka jest najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na Facebooku jest wszystko. Moim zdaniem powinnaś założyć sklep na normalnej platformie e-commerce do tworzenia e-sklepów, a później zainwestować w płatną kampanie na Facebooku. Tak jak kamil wyżej napisał - sklep będzie wyglądał bardziej profesjonalnie, a Ty będziesz mgła monitorowac wszystkie procesy, które w nim zachodzą np. porzucone zakupy przez klientów, będziesz mogła analizowac dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi