Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące integracji z systemem wFirma.pl, a dokładnie integracji magazynu: Czy magazyn w sklepie Pasejo jest w pełni zintegrowany z magazynem na wfirmie?

Chodzi mi dokładnie o to, czy jeśli sprzedaje produkt na Pasejo, to ten produkt schodzi z magazynu na wFirmie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magazyn jest w pełni zintegrowany ze sklepem, tak więc jeśli sprzedany produkt jest powiązany z magazynem wfirmy i zostanie wystawiona faktura do złożonego zamówienia to stany magazynowe na wfirmie się zaktualizują.

Dokładny opis integracji zawiera strona naszej pomocy: http://pomoc.pasejo.pl/-integracja-wfirma-pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam 2 pytania:

1. Do magazynu wfirma dodałem 2 produkty i przyjąłem na stan przez PW. W sklepie pasejo wykonuję import, ale nie widzi nowych produktów. Czy coś robię nie tak?

2. Czy po zakupie towaru przez klienta w magazynie wfirma robi się rezerwacja towaru? Czy dopiero skutek magazynowy jest po wystawieniu faktury?

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ad 1. proszę sprawdzić czy jest Pan zintegrowany z odpowiednią firmą (zakładka Integracje » wFirma).

Ad 2. niestety nie. Planujemy w przyszłości dodać rezerwacje towaru, ponieważ na chwilę obecną czekamy na udostępnienie dokumentów magazynowych w API wfirmy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep nie zaimportuje produktów, które są usługami oraz które są niewidoczne.

Jeśli produkty są widocznymi towarami na wfirmie proszę o przesłanie adresu sklepu korzystając z funkcji Zapytaj eksperta z poziomu wfirmy. Spróbujemy ustalić przyczynę.

Edytowane przez Agata Ciesielska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi