Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie jesteśmy w trakcie testowania pasejo. Bez integracji z apaczka nie możemy sprawdzić funkcji drukowania listów przewozowych, w efekcie nie jesteśmy wstanie przewidzieć jak ten proces będzie wyglądał i jak się do niego możemy przygotować.

Dlatego bardzo proszę o informacje jak wygląda cały proces od przyjęcia zamówienia poprzez drukowanie wydań zewnętrznych i listów przewozowych. Jak powinno być to zorganizowane tak aby było jak najbardziej zoptymalizowane? Jak wygląda cała dokumentacja? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Apaczka umożliwia testy systemu, wystarczy założyć tam konto, poprosić BOK o klucz API. Po zleceniu przesyłki przez nasz panel można ją anulować w panelu Apaczki.

https://pomoc.pasejo.pl/-aktywacja-integracji-z-obsluga-logistyczna-apaczka

Postaram się pokrótce opisać proces tworzenia przesyłki. Po złożeniu zamówienia przez klienta, w systemie dodaje się nowe zamówienie i w zależności od wybranej przez niego metody dostawy można dodać przesyłkę do zamówienia.  https://pomoc.pasejo.pl/-przesylki-zarzadzanie-wysylanym-ze-sklepu-towarem

Po uzupełnieniu danych dotyczących przesyłki, można wysłać ją do panelu Apaczki, natomiast po poprawnej wysyłce będzie można od razu wydrukować list przewozowy.

Wydanie magazynowe zewnętrzne doda się do wFirmy automatycznie jeśli zostanie wystawiona faktura, a produkty na niej są powiązane z produktami na wFirmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy po dodaniu przesyłki klient będzie widział nr listu i czy będzie o tym powiadomiony?

Sprawdziłem - nie widzi. Może przydałaby się taka opcja, aby klient mógł śledzić losy swojej przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×