Skocz do zawartości
Bartosz

Kopiowanie opisu produktu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przewidują Państwo możliwość kopiowania opisu produktu na inny?

Wiem, że jest możliwość skopiowania produktu, ale chodziło by o sam opis. Sytuacja wygląda następująco. Mam produkty zaimportowane z systemu wFirma i część z nich występuje w kilku wariantach opakowań np. małe, średnie i duże. Stworzyłem sobie jeden uniwersalny opis dla wszystkich, ale teraz muszę go ręcznie wprowadzić do trzech produktów. Oczywiście mógł bym usunąć zaimportowane dwa z trzech produktów i skopiować jeden dokonując powiązania z wFirma ręcznie. Sprawdzi się to przy wprowadzaniu kilku produktów, ale jeżeli będę miał ten sam opis w przyszłości dla 20 produktów powiązanych już z wFirma to będzie to dość czasochłonny proces jeżeli zmienię opis i będę przenosił go na inne produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nie mieliśmy w planach tworzenia takiej funkcjonalności. W jednej z kolejnych aktualizacji udostępnimy przebudowę tworzenie i utrzymywania wariantów. Po wdrożeniu tej przebudowy nie będzie konieczności uzupełniania opisu dla każdego wariantu. Niemniej jednak przekazuję pomysł do analizy do działu technicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi