Skocz do zawartości
Bartosz

Termin wysyłki

Rekomendowane odpowiedzi

Dla produktów powinna być możliwość wstawienia dwóch terminów wysyłki. Jeden gry produkt jest dostępny, drugi gdy produkt jest niedostępny.

Bardzo ułatwiło by to pracę i obsługę sklepu. Mógł bym ustawić, że gdy produkty są dostępne na magazynie to czas wysyłki wynosi 24 godziny a gdy nie są dostępne to 7 dni, bo wiem, że tyle zajmuje zamówienie produktów u dostawcy.

Myślę, że warto nad tym popracować gdyż nawet w funkcjonalnościach magazynu piszą Państwo o unikalnej funkcjonalności dla e-commerce "ujemne stany magazynowe". Bez możliwości zdefiniowania dwóch różnych terminów wysyłek traci ona nieco sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przemyśleniu i dostawach towaru doszedłem do wniosku, że powinni Państwo naprawdę przemyśleć tą funkcjonalność :)

Integracja z wFirmą wiele by zyskała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Bartoszu,

na chwilę obecną zdecydowaliśmy się na ukrycie terminu wysyłki w przypadku gdy produkt jest niedostępny, tak aby nie wprowadzała ona użytkownika w błąd. Zmiana zostanie wprowadzona w jednej z kolejnych aktualizacji.

Czas wysyłki produktu niedostępnego nie zawsze jest taki sam, dlatego tego typu uwagi można uwzględnić w opisie przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi