Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest szansa na wprowadzenie możliwości grupowej edycji wielu produktów jednocześnie np. takich do których możemy dodać ten sam opis, kategorię i zdjęcie? W obecnym kształcie mając w sprzedaży np. t-shirt w rozmiarch S, M, L, XL, jesteśmy zmuszeni po cztery razy dodawać zdjęcia oraz opisy i ustawiać kategorię. 

To samo tyczy się usuwania produktów. Obecnie usuwamy każdy oddzielnie wchodząc w kartę produktu, czy byłoby możliwe zaznaczanie kilku i usuwanie grupowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jeśli chodzi o edycję wariantów, z pewnością będzie możliwość ich masowej edycji. W jednej z kolejnych aktualizacji planujemy gruntowanie przebudować system dodawania i utrzymywania wariantów.

Mamy również w planach dodanie masowych akcji dla pozycji, natomiast niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie określić przybliżonego terminu wdrożenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź, liczę że już niebawem to się uda. Dla mnie jest istotne aby masowo edytowalne były nie tylko warianty ale wszystkie produkty zaciągnięte z magazynu wFirma. Obecnie mam zainportowane wszystkie pozycje z magazynu - są to buty dziecięce. Każdy model ma kilkanaście rozmiarów powiedzmy od 18 do 30 i każdy w magazynie musi być oddzielną pozycją. W związku z tym wygodniej jest zaciągnąć cały magazyn i grupowo edytować wybrane pozycje niż tworzyć tylko nowy rekord w sklepie i następnie nowe rekordy wariantów a w dalszej kolejności wiązać to z określoną pozycją w magazynie. Przy 1000 pozycji trwałoby to wieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, minęło pół roku i niestety w tym temacie nic Państwo nie zmienili. Czy jest w ogóle szansa na grupową edycję wielu produktów np. poprzez dodanie tego samego zdjęcia, opisu czy atrybutu?

Czy jest też lub będzie i kiedy możliwość masowego usuwania wielu produktów, które już są niepotrzebne (np. stan zerowy i oznaczone jako niewidoczne)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

podczas ostatnich miesięcy nasi programiści skupiali swoją pracę na rozbudowie systemu wFirma, tak, aby możliwa była znaczna rozbudowa Pasejo w kierunku integracji z wFirmą.

W tym miesiącu powracamy do prac stricte nad Pasejo. Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie stwierdzić, kiedy operacje masowe będą wdrożone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi