e-jd

Atrybuty

5 postów w tym temacie

Mam sugestię na temat zarządzania atrybutami. W tym momencie pojawiają się one przy produktach w takiej kolejności, w jakiej zostały wprowadzone do sklepu. Czasami jednak okazuje się, że przydałyby się jakieś dodatkowe atrybuty (szczególnie w sklepach takich jak mój, gdzie są oferowane różnorodne produkty). Nie da się zmienić ich kolejności, tak jak w przypadku kategorii - po prostu przeciągając atrybut w odpowiednie miejsce. Przez to, jeśli chcę coś dodać albo zmienić, opis produkty, czyli jego cechy, są w dość przypadkowej kolejności. Czy jest planowana jakaś aktualizacja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na jedną z kolejnych aktualizacji planujemy przebudować cały mechanizm atrybutów i wariantów. Po tej przebudowie zarządzanie nimi będzie wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Administrator sklepu będzie miał wpływ na kolejność wyświetlania atrybutów, dodamy też możliwość ustawienia zależności między atrybutami a filtrami w widoku kategorii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwolę sobie dopisać się do tematu atrubytów.

1. Obecne rozwiązanie polegające na dodawaniu kolejnych "niewidocznych" produktów jako atrybutów jest nieco problematycznie np. z powodu wyszukiwania:

https://zasznurowana.pl/szukaj/lew

Wyświetlają się nam wszystkie opcje produktu, w przypadku mojego profilu sklepu jest to totalnie zbędne.

2. Widoczność atrybutów na "szybkim podglądzie" produktu (np. http://prntscr.com/fkjywl) byłaby bardzo pomocna.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że powyższe rzeczy są specyficzne akurat dla mojej działalności i gdzie indziej mogą się albo nie przydać, albo nawet zaszkodzić, jednak zawsze można je wprowadzić jako opcję, a nie zmianę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sugestie dotyczące nie wyświetlania wariantów danego produktu podczas korzystania z wyszukiwarki sklepowej oraz dodania do szybkiego podglądu (w szablonie Futuna) wariantów produktu przekazuję do analizy do działu planowania przyszłych aktualizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach