flexiti

Kolejność produktów na stronie

4 posty w tym temacie

Nie mogę znaleźć ustawienia kolejności wyświetlanych produktów na stronie. Dodanie np. mało ważnego produktu powoduje że pojawia się on w pierwszej kolejności wśród wyświetlanych na stronie sklepu (Chodzi mi o kolejność w ramach jednej grupy produktów).

Czy jest to możliwe ( w ClickShop robiłem to bez problemu) czy Pasejo nie ma takiej możliwości ?

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sekcji Najnowsze (zakładam, że chodziło Panu o stronę główną sklepu) produkty sortowane są po dacie dodania. Aby wyróżnić produkty zalecamy przypisanie im etykiet: promocja, produkt dnia lub polecany.

Mamy w planach dodanie nowego modułu na stronach głównych sklepów, który byłby w pełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety to problem, mało znaczący produkt trafia na początek, nie można uporządkować produktów w żaden sensowny sposób na stronie głównej, czy też w podgrupach

i nie załatwia tego produkt dnia , promocja czy polecane.

Uważam że to spora wada, zazwyczaj produktom przypisuje się indeksy które decydują o kolejności wyświetlania i pojawiania się na stronach.

("Najnowsze" to pojęcie bardzo względne, często dodaje się po prostu produkt dla uzupełnienia a nie jest to równoznaczne że chcemy go polecać.

Wg mnie "Najnowsze" dla wielu klientów ma podobną moc jak "Polecane")

np. znaleziony starszy produkt w magazynie trzeba dodać do działającego sklepu, jak to zrobić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdajemy sobie sprawę, że system wyświetlania produktów na stronie głównej posiada zbyt mało opcji konfiguracji dotyczących wyświetlanych elementów.

Tak jak wspomniałam powyżej mamy w planach udostępnienie możliwości dodania własnego modułu na stronie głównej, który rozwiązałby wymienione przez Pana niedogodności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach