Skocz do zawartości
WuWojtas

Zmiana ceny dostawy zmienia zrealizowane już zamówienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zmiana ceny dostawy wpływa na zrealizowane już zamówienia, tzn. jak w Menu Zamówienia --> Sposoby dostawy zmieniam cenę, to zmienia się podsumowanie zrealizowanych już zamówień. No chyba atak nie powinno być.

Po za tym jak wystawiłem fakturę ręcznie (przed zapłatą, bo wysyłam za pobraniem i fakturę wsadziłem do paczki), to po odhaczeniu zapłać (po kilkunastu dniach) faktura, którą wystawiłem jest usuwana i zastępowana nową z datą zapłaty i z nowymi cenami dostawy. Tak też nie powinno przecież być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że poprawiony jest jeden problem - zmiana ceny kuriera nie wpływa już na zrealizowane zamówienia. Ale drugi problem nadal jest. W dodatku na liście zamówień mam status "Przyjęte do realizacji" a jak wejdę w zamówienie to jest już zrealizowane i opłacone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia faktury jest już prawie poprawiona. Będzie to działało tak, że jeśli istnieje wystawiona już faktura dla danego zamówienia, a nie jest opłacona, to w momencie oznaczenia zamówienia jako opłacone ta sama faktura w wFirma otrzyma płatność i zostanie oznaczona jako opłacona. Najprawdopodobniej funkcja ta wejdzie w ramach najbliższej aktualizacji.

Ten błąd stanu wydaje się być bardzo nieprawdopodobnym. Proszę o informację w prywatnej wiadomości jaki to sklep i jaki nr zamówienia - sprawdzę to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi